Подробно
Віталій Заремба приймав громадян у Камінь-Каширському районіУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 30-04-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Перший заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Заремба провів сьогодні виїзний прийом громадян з особистих питань у Камінь-Каширському районі. Як завжди, волиняни зверталися до нього з різними проблемами. Вони стосувалися земельних питань, встановлення точних приладів обліку споживання електроенергії, присвоєння почесного звання Мати-героїня. Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Заремба дав жителям району необхідні роз’яснення і конкретні доручення відповідним службам щодо вивчення та вирішення питань, з якими прийшли до нього люди. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Віталій Заремба приймав громадян у Камінь-Каширському районі"