Подробно
"Ми хочемо розбудувати міждержавний кордон України і Російської Федерації на європейський зразок". Сергій СтороженкоУкраина, Харьков и область | Местные новости | 29-04-2009 | Харківська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Заступник голови облдержадміністрації Сергій Стороженко зустрівся з делегацією офіцерів зв’язку дипломатичних представництв країн Євросоюзу, яка перебуває на Харківщині з метою ознайомлення з підрозділами Харківського прикордонного загону Східного регіонального управління. Источник: Харківська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХарьков![]() |
Добавить комментарий к новости " "Ми хочемо розбудувати міждержавний кордон України і Російської Федерації на європейський зразок". Сергій Стороженко"