Подробно
До Всесвітнього дня охорони праціУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 27-04-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() В рамках Всесвітнього дня охорони праці під головування заступника голови облдержадміністрації Віктора Коліщака відбулась нарада під гаслом “Життя та здоров’я на робочому місці - основне право людини”. На семінарі-нараді розглянуто питання охорони праці на підприємствах, в установах та організаціях різних форм власності області, попередження виробничого травматизму та професійних захворювань, здійснення громадського контролю з боку представників профспілок. За словами Віктора Михайловича, найвищою цінністю суспільства є здоров’я і життя людей. “Це принципова позиція керівництва області щодо створення власниками підприємств дійсно безпечних та здорових умов праці, усвідомлюючи, що це важливий чинник подальшого розвитку виробництва”, - наголосив він.Проведення Всесвітнього Дня охорони праці в області – це слушна нагода звернути увагу роботодавців на проблеми додержання промислової безпеки, активізувати зусилля всіх учасників виробничого процесу з метою недопущення нещасних випадків.На нараді зазначено, що в області ведеться робота по попередженню смертельного травмування працюючих на виробництві. Разом з тим, стан справ в питаннях виробничого травматизму потребує корінного покращення. У першому кварталі 2009 році на підприємствах, в установах та організаціях області було травмовано, за оперативними даними, 57 працівників, з яких 1 – зі смертельним наслідком в м. Хмельницькому.А за кожним випадком стоїть здоров’я працівника та доля не лише потерпілого а й усієї його родини.Підводячи підсумки розширеної наради В.Коліщак зазначив, що для подальшого покращення ситуації у нашій області з питань охорони праці, умов праці, зменшення виробничого травматизму та професійних захворювань, попередження загибелі працівників в усіх галузях економіки нашого регіону необхідно пропагувати ідею безпечних і здорових умов праці, вести цілеспрямовану роботу по закріпленню та розвитку відповідального ставлення працюючих до додержання нормативних актів про охорону праці, в комплексі вирішувати питання подолання проблем у даній сфері діяльності.Прес-служба ОДА Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "До Всесвітнього дня охорони праці"