Подробно
Сімдесят три військовослужбовці отримали нові спеціальностіУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 28-04-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() У Хмельницькому національному університеті вже 17-й раз відбувся випуск слухачів Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців звільнених в запас або відставку.Сімдесят три випускники 17-го етапу перепідготовки, 28 квітня, отримали свідоцтво та сертифікати за спеціальностями «Менеджмент підприємницької діяльності», «Комп’ютерні технології в економічних системах», «Маркетинг на ринку товарів та послуг», «Комп’ютерні системи і мережі». Випуск пройшов за участю заступника голови обласної державної адміністрації Івана Гавчука, міського голови Хмельницького Сергія Мельника, ректора університету Миколи Скиби, Військового Аташе з питань оборони Королівства Данії в Україні Ове Бач Хансена, першого секретаря політичних і економічних справ делегації Нідерландів НАТО Каріна Якоба та інших посадовців. Як зауважив під час свого виступу Іван Гавчук, перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців дуже важлива для України, бо ж тисячі людей завдяки цілеспрямованості та наполегливості, можуть облаштуватися в цивільному житті. Також Іван Карлович наголосив, що функціонування подібного центру перепідготовки, безумовно, сприятиме підвищенню свідомої підтримки жителями області вступу України до НАТО через просвітницьку діяльність та повніше інформування громадян з даних питань, активне залучення до цієї діяльності вищих навчальних закладів, громадських організацій. Випускникам очільник області побажав вдалого шляху в новому житті та перспективи пошуку улюбленої та, звісно, високооплачуваної роботи. Нових професійних звершень та стабільного майбутнього побажали випускникам і решта присутніх. Між іншим, вже отримуючи сертифікати, кожний із військовослужбовців, як то кажуть, «не відходячи від каси» міг знайти собі гідну роботу. Просто у фойє четвертого корпусу університету розгорнулася спеціально організований «Ярмарок вакансій». У ньому взяли участь 20 підприємств Хмельниччини і запропонували близько 150 вакансій. До речі, з 24 квітня було розпочато 18-й етап навчання, на який зараховано 60 чоловік. Слід зазначити, що майже половина слухачів нового етапу з інших міст Хмельницької області і регіонів України. ДовідкаХмельницький центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених в запас або відставку, функціонує за підтримки Ради євроатлантичного партнерства, Програми «НАТО - Україна «Партнерство заради миру», Міністерства оборони України.Програма реалізовується з 16 січня 2006 року. За час перепідготовку за даною програмою пройшли 637 колишніх військовослужбовців, працевлаштовані - 337. Г. Карякін. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Сімдесят три військовослужбовці отримали нові спеціальності"