Подробно
Нагальні завдання – підвищення зарплат та збереження робочих місцьУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 30-04-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
29 квітня відбулось пленарне засідання двадцять першої сесії Хмельницької обласної ради V скликання, у якому взяли участь голова облдержадміністрації Іван Гавчук, заступники голови ОДА, начальники управлінь. Крім того на сесію були запрошені народний депутат України Василь Кравчук, голови райдержадміністрацій, районних рад, керівники правоохоронних та інших державних структур.До порядку денного сесії було включено близько двох десятків питань, включаючи розгляд депутатських запитів, тож сесія цього дня видалася тривалою.Зокрема депутати ухвалили проект рішення «Про втрату чинності рішення дев’ятої сесії обласної ради від 29 жовтня 2003 року №25-9/2003 «Про делегування Хмельницькій обласній державній адміністрації повноважень Хмельницької обласної ради щодо управління об’єктом спільної власності територіальних громад області – управлінням капітального будівництва (на госпрозрахунковій основі) обласної державної адміністрації». Наступне питання – «Про внесення змін та доповнень до цільової регіональної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та покращення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2006-2011 роки у Хмельницькій області» - було відкликане облдержадміністрацією на доопрацювання. Натомість депутати підтримали рішення про внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства області на 2003 – 2005 роки та на період до 2010 року.Чимало емоцій та зауважень виникло у народних обранців під час обговорення програми зайнятості населення області та програми соціально-економічного та культурного розвитку, які діють до кінця цього року. А також звітів про виконання цих програм протягом минулого року. Як зауважила, виступаючи по питанню зайнятості депутат Ольга Заярнюк, найбільше тут страждає аграрний сектор. Судячи з показників надходжень до обласного Пенсійного фонду, який вона очолює, в області взагалі забезпечені роботою лише 35% населення. В свою чергу обурився депутат Сергій Вознюк, колишній начальник управління освіти та науки, коли черга дійшла до обговорення виконання програми по створенню робочих місць для засуджених в області. На жаль, і її виконання на ділі виявилося дуже проблематичним.Враховуючи труднощі з виконанням вказаних програм, депутати скептично поставилися до презентованої першим заступником голови ОДА Миколою Дерикотом Програми соціально-економічного та культурного розвитку області на 2009 рік. Прогнозовані показники – нереальні, стверджувала частина з них. Однак Микола Васильович запевнив – подолати наслідки кризи і принаймні не знизити рівень життя громадян можливо. Щоправда за умови виконання цілого ряду умов. Зокрема, від того, яким буде фінансування з державного бюджету.Крім того, на сесії затвердили перелік об’єктів, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області і підлягають приватизації, перейменували Чемеровецьке медичне училище у Чемеровецький медичний коледж, ухвалили Програму оздоровлення та відпочинку дітей області на період до 2013 року, вирішили питання «Про акредитацію журналістів засобів масової інформації», «Про переоформлення ТОВ «Кам’янець-Подільський комбінат будівельних матеріалів» акта про надання гірничого відводу для розробки Зюбрівської ділянки Кам’янець-Подільського родовища вапняків». Розглянуто та погоджено було також клопотання та рішення Хмельницької міської ради щодо зміни меж обласного центру. Далі відповідне клопотання про включення в межі Хмельницького 681 гектарів суміжних територій буде надіслано у Верховну Раду України. Після погодження з якою загальна площа міста, згідно з проектом землеустрою, становитиме 9305 га.Наприкінці сесії обласна рада прийняла «Звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо пропозицій з мінімізації впливу негативних наслідків світової фінансово-економічної кризи на економіку України». В якому йде мова про зниження обсягів промислового виробництва області, будівельних робіт та погіршення фінансових результатів діяльності підприємств області. Відтак уряду пропонується зробити ряд конкретних і рішучих кроків для мінімізації наслідків фінансово-економічної кризи та відновлення стабільної діяльності вітчизняних підприємств. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Нагальні завдання – підвищення зарплат та збереження робочих місць"