А коли живеш серед бетону та міського пилу, мимоволі виникають зовсім інші бажання. Прямо скажемо, навіть протилежні…
А як можна жити і радіти, коли у вас за вікном цілодобово гуркотіння, скрегіт заліза та цементна пилюка? Вже багато років змушують жити у таких нелюдських умовах мешканців будинків № 4, 4а, 6, 8в по вулиці Бальзака та будинку 1б по проспекту Маяковського, тому що у дворі цих будинків працює… бетонно-розчинний вузол. Причому вже понад 10 років працює на повну потужність! Відома річ, мешканці звертаються з проханням у всі інстанції, щоб закрити його, бо дихати нічим, а їм у відповідь – не хвилюйтеся, мовляв, усе буде добре, все буде просто чудово, ось тільки побудуємо ще будиночок по вулиці Бальзака 4, потім будинок № 6, потім 4а, потім... Тільки, кому буде добре і коли саме – не говорять, а багато років таку колискову співають людям, продовжуючи і далі не законно виробляти бетонні плити для будівництва багатоповерхівок вже на інших вулицях району. А щоб мешканці «не хвилювалися» відповідають, що це «всього-на-всього»… маленький тимчасовий будівельний майданчик. А те, що там виробляють бетонні плити для будівництва всієї Троєщини, і що цілий автопарк вантажівок у дворі постійно ночує – замовчують. Хоча відповідних документів на виробництво (виготовлення плит) немає, та й вантажівки, згідно закону, мають ночувати у автопарку за місцем прописки, а не під вікнами житлових будинків.
Ну, а що ж районна адміністрація? 9 січня 2008 року на мій депутатський запит адміністрація району дала «змістовну» відповідь – «ось добудуємо будинок № 4а (на той час лишилось добудувати одну секцію) і бетонно-розчинний вузол демонтуємо, а на його місці побудуємо дитячий садочок…».
Дійсно, будинок № 4а по вулиці Бальзака побудували ще в 2008 році, а бетонні плити, як і раніше, продовжують виробляти прямісінько під вікнами житлових будинків, порушуючи усі норми та правила. До речі, грошей на будівництво обіцяного й такого необхідного дітлахам дитячого садочка в цьому році не передбачили, тож і будувати його ніхто не збирається. То що ж виходить, буде цей бетонний монстр ще працювати й працювати, затьмарюючи життя людей?
А, може, простіше зібратися гуртом та самостійно демонтувати його? Або «демонтувати» чиновників, які допустили такий безлад?
Олександр Калько, голова фракції БЮТ Деснянської райради
Источник: Хай Вей Тобі є що сказати сівтові | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Бетонний завод… під вікнами"