Подробно
Тарифи на перевезення пасажирів у приміському залізничному транспорті підвищувати не будуть. ПокиУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 24-04-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
З метою забезпечення прозорості та відкритості реалізації державної цінової політики під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Віктора Коліщака відбулося громадське обговорення щодо надання погодження підвищення тарифів на перевезення пасажирів у приміському залізничному транспорті Жмеринській дирекції залізничних перевезень Південно-Західної залізниці. У громадському обговоренні прийняли участь представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, сільські голови, представники територіальних органів виконавчої влади, Південно-Західної залізниці, громадських організацій.В ході обговорення була приділена особлива увага економічному обґрунтуванню доцільності підвищення тарифів на приміські пасажирські перевезення залізничним транспортом, окреслено коло проблемних питань залізничного пасажирського транспорту. Зокрема, за словами начальника Жмеринської дирекції залізничних перевезень Південно-Західної залізниці Анатолія Любініна, приміські перевезення залишаються збитковими і щоб зробити їх рентабельними необхідне підвищення плати за проїзд у декілька разів. Проте, ця проблема існує в багатьох країнах світу, бо ж «приміська залізниця» є соціальним видом транспорту і повинна бути доступною для малозабезпечених верств населення. Отож, підвищення, про необхідність якого наголошував Анатолій Олексійович під час свого виступу, буде незначними. Наприклад, в разі погодження підвищення тарифів, за квиток до Шепетівки доведеться сплатити 9 гривень. І це при тому, що дістатися у цьому ж напрямку автобусом коштує 24 гривні. Про доцільність підняття тарифів заявила й перший заступник начальника Головного управління економіки Марія Хоменко. Хоча, за словами Марії Василівни, в управління є запитання щодо економічного обґрунтування доцільності підвищення тарифів, яке було надане залізницею. Зокрема, питання стосуються методики підвищення тарифів, тобто системи формування ціни. Між іншим, присутні на обговоренні представники громади, в принципі, погодилися з необхідністю підвищення тарифів. Проте, при умові що залізницею буде поновлено деякі раніше існуючих маршрути та відбудеться покращення умов перевезення пасажирів. На думку громади, потяги приміського сполучення матимуть непогану клієнтуру та для цього необхідно, щоб вони регулярно курсували.Отож, за результатами обговорення присутніми було прийнято спільне рішення щодо додаткового вивчення питання доцільності підвищення тарифів на перевезення пасажирів у приміському залізничному транспорті з відповідними рекомендаціями голові обласної державної адміністрації Віктора Коліщака.Г. Карякін. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий |
Добавить комментарий к новости "Тарифи на перевезення пасажирів у приміському залізничному транспорті підвищувати не будуть. Поки"