Подробно
Представники німецької громадської благодійної організації „Херсбрук - Нова Ушиця” відвідали НовоушиччинуУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 24-04-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
З 18 по 24 квітня на території району з офіційним візитом перебували представники німецької громадської благодійної організації „Херсбрук - Нова Ушиця” під керівництвом першого голови організації Бруно Шмідта. Під час офіційної зустрічі з головою районної державної адміністрації А.Бугерком, заступником голови районної ради В.Зваричуком обговорено ряд питань щодо подальшої плідної співпраці між регіонами, відмічено позитивні зміни в плані розвитку територій, демократизації суспільства. «… За 20 років Україна і українці значно змінились про що свідчить розвиток інфраструктури населених пунктів, відкритість громадян у спілкуванні», - відзначив Бруно Шмідт.Це не перший візит німецької делегації на подільську землю, адже дружні відносини між містами-побратимами Херсбрук (Баварія) та Нова Ушиця тривають уже 20 років. У 1990 році громадська благодійна організація „Херсбрук - Нова Ушиця”, яку заснував Хорст Хензе, вперше доставила гуманітарний вантаж з одягом, взуттям, продуктовими наборами на територію району.На протязі 19 років в район надійшло 36 конвоїв з гуманітарною допомогою для Новоушицької центральної районної лікарні, Новоушицької спеціальної загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи-інтернату для глухих дітей, територіального центру соціального обслуговування незахищених верств населення, будинку-інтернату для одиноких громадян в с.Вільховець Новоушицького району.Завдяки наданню гуманітарної допомоги вдалось значно покращити матеріально-технічне забезпечення центральної районної лікарні. Зокрема отримано: 5 апаратів ультразвукового дослідження, 3 гастрофіброскопи та колонскопи, рентген-апарати, медичні інструменти та білизну, ліжка, медикаменти та різні засоби медичного призначення, 2 санітарні автомобілі, 1 вантажний автомобіль, будівельні матеріали, паливно-мастильні матеріали, дизель-електростанцію, комп’ютерну техніку та обладнання. За ініціативи благодійної організації кілька років підряд діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей мали змогу оздоровитись в будинку-відпочинку, що знаходився в передгір’ї Альп.Н. Гіда Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий |
Добавить комментарий к новости "Представники німецької громадської благодійної організації „Херсбрук - Нова Ушиця” відвідали Новоушиччину"