Подробно
У Луцьку вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕСУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 23-04-2009 14:32 | Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Луцьк > Вести от этого источника
На луцькому Меморіалі Пам’яті, біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля», сьогодні, 23 квітня, відбувся мітинг-реквієм «Попіл Чорнобиля у моєму серці». Вшанувати пам’ять ліквідаторів та загиблих від насідків катастрофи прийшли представники міської та обласної влади, обласних управлінь МНС, МВС та СБУ, ліквідатори, учні міських шкіл, лучани. Про це повідомляє власкор ЗІКу. Источник: Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Луцьк | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "У Луцьку вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС"