Подробно
Іван Гавчук : «Ми повинні втримати високі стандарти, незважаючи на кризу»Украина, Хмельницкий и область | Местные новости | 13-04-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Завтра , 14 квітня, на телеканалі «Поділля-центр» транслюватиметься передача «10 хвилин з губернатором» за участю голови обласної державної адміністрації Івана Гавчука. Як завжди, в десятихвилинці обговорюються питання, які напряму стосуються важливих аспектів життєзабезпечення області. Завершився перший квартал поточного року. Чи задовольняють бюджетні показники потреби області, чи достатньо ресурсу аби забезпечити в повній мірі роботу , насамперед, соціальних та освітніх закладів ? Ці та ряд інших питань стали темою для розмови в передачі. Губернатор зазначив, що темпи наповнення бюджету за перший квартал 2009 року вищі в порівнянні з минулим роком . « Це, звичайно радує. Проте, основне завдання в умовах економічної кризи полягає у тому, аби втримати ті високі стандарти та зобов’язання, які взяла на себе адміністрація»,- наголосив Іван Карлович. За словами голови ОДА мережа соціальних закладів в області надзвичайно розгалужена, тому відповідно соціальна сфера Хмельниччини потребує більшого ресурсу коштів , ніж в інших областях України. « Я особисто дуже турбувався питаннями теплопостачання, забезпечення медикаментами та продуктами харчування усіх без винятку соціальних закладів» ,- наголосив Іван Гавчук. І як приклад навів зустріч з мешканцями геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці у Хмельницькому. Голова ОДА не тільки поспілкувався та ознайомився з побутом мешканців закладу, а й разом зі службовцями адміністрації взяв участь в посадці зелених насаджень на території пансіонату. Оскільки, наближається світлий Великдень, то Іван Карлович, згадавши народне прислів’я « Чисто не там, де прибирають, а там де не смітять», закликав громади усіх сіл, селищ, міст області взяти активну участь у прибиранні територій. « На благоустрій мають бути спрямовані зусилля не тільки обласної адміністрації. Це має бути всенародна турбота»,- наголосив Іван Гавчук. Прес-служба ОДА Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости " Іван Гавчук : «Ми повинні втримати високі стандарти, незважаючи на кризу»"