Подробно
Обласний комітет визначив кращі підприємства у роботі з охорони праціУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 13-04-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Такий огляд-конкурс на кращу організацію роботи з охорони праці, зниження травматизму, професійних захворювань та загибелі працюючих на виробництві проводиться щорічно. Як зазначив головуючий на засіданні заступник голови облдержадміністрації Віктор Коліщак, на розгляд обласного організаційного комітету було подано 18 підприємств-претендентів в номінації з середньообліковою чисельністю працюючих до 100 чоловік, 20 підприємств з чисельністю від 100 до 1000 чоловік, а в номінації більше 1000 чоловік подано одне підприємство.На сьогоднішньому засіданні були винесені підприємства-претенденти, які набрали відповідну (найменшу) кількість балів та стали переможцями у номінаціях. Кількість балів нараховувалося відповідно зіставлення дванадцяти порівняльних показників інших претендентів.Із середньообліковою чисельністю працюючих до 100 осіб:– За сумою набраних балів 1-ше місце зайняло ВАТ “Агрохім” Полонського району - 79 балів. На підприємстві працює 36 осіб, що на 4 особи більше, ніж у 2007 році. За 2008 рік порівняно з 2007 роком підприємство збільшило обсяг продукції у 17 раз і складає близько 26 млн. грн., на підприємстві атестовано 5 робочих місць за умовами праці, на яких не виявлено шкідливих виробничих факторів. Підприємство витратило на заходи щодо безпечних умов праці у 2008 році на одну особу 327 гривень, що загалом складає 11 тисяч 800 гривень.Із середньообліковою чисельністю працюючих від 100 до 1000 осіб:– За сумою набраних балів 1-е місце зайняло ВАТ "Славутський солодовий завод" м. Славута – 123 бали. На підприємстві працює 122 особи. За 2008 рік порівняно з 2007 роком підприємство збільшило обсяг продукції в 2,8 рази і складає понад 423 млн. грн.. На підприємстві атестовано в 2008 році 11 робочих місць за умовами праці, в шкідливих виробничих факторах працює 62 особи. Підприємство витратило на заходи щодо безпечних умов праці у 2008 році на одну особу 11 тис. 574 грн., в загальному це складає понад 1 млн. 400 тис. гривень.Із середньообліковою чисельністю працюючих понад 1000 осіб:- ВП “Хмельницька АЕС” м. Нетішин – 32 бали. Дане підприємство претендує на перше місце, так як інші підприємства матеріалів не подавали.Слід відмітити підприємство бюджетної сфери, яке серед інших установ має кращі показники в організації роботи з питань охорони праці:– “Хмельницька обласна психіатрична лікарня №1” Ярмолинецький район – 46 балів.Прес-служба ОДА Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Обласний комітет визначив кращі підприємства у роботі з охорони праці"