Подробно
Віталій Заремба зустрівся з групою підприємців та науковців із СШАУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 10-04-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Заремба зустрівся з групою підприємців та науковців із США, які прибули на Волинь з Києва разом з народним депутатом України Василем Шпаком (Блок Володимира Литвина). На зустрічі були присутні керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, начальники управлінь агропромислового розвитку чотирьох районів, представники засобів масової інформації. Начальник головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Анатолій Аршулік коротко розповів членам американської делегації про нашу область, стан сільського господарства, зокрема тваринництва. Професор, декан факультету бізнесу університету Чедрон (штат Небраска) Гарі Вайт подякував за гостинний прийом і зазначив, що разом з ним на Волинь прибули американські бізнесмени-аграрії з великим досвідом роботи, які можуть запропонувати нові технології, особливо у галузі тваринництва. Про свій бізнес та шляхи можливої співпраці в аграрному секторі розповіли президент компанії з будівництва тваринницьких комплексів Дін Серджі, президент компанії з відгодівлі великої рогатої худоби Том Феллер, селекціонер м’ясної худоби, власник племінного заводу зі штату Небраска Джейсен Гофман, консультант з питань сільського господарства Тім Райлі. Народний депутат України Василь Шпак подякував першому заступнику голови облдержадміністрації Віталію Зарембі за добру організацію зустрічі з групою підприємців та науковців із США і наголосив, що Волинь традиційно має вагомі напрацювання в аграрному секторі, зокрема й у тваринництві. Ця галузь є надзвичайно важливою та потребує втілення нових технологій. Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Заремба подякував американським бізнесменам-аграріям за їх цікаві презентаційні виступи і висловив сподівання, що перебування на Волині принесе усім членам заокеанської делегації не лише радість людського спілкування, але й дасть можливість налагодити добрі ділові контакти. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Віталій Заремба зустрівся з групою підприємців та науковців із США"