Подробно
Іван Гавчук : « Виховання в багатодітній родині замінює інститути …»Украина, Хмельницкий и область | Местные новости | 10-04-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Сьогодні в приміщенні обласної державної адміністрації відбулося урочисте вручення відзнак «Мати-героїня». Їх отримали 81 берегиня багатодітних родин Хмельниччини. З вітальним словом до присутніх, а це матері, їх діти та онуки, звернувся голова обласної державної адміністрації Іван Гавчук. « Ви є найкращими в нашій області. Я сам ріс в багатодітній сім’ї. А тому знаю ціну такого виховання, яке замінює інститути»,- зауважив губернатор. Також він акцентував увагу на суспільно-політичній ситуації в країні, наголосивши, що обласна адміністрація знає проблеми багатодітних родин і намагається впливати на їх вирішення позитивно. На адресу присутніх прозвучали с уст Івана Карловича побажання здоров’я , витримки і сподівань на краще в ім’я процвітання нашої держави. Також перед матерями-героїнями виступив Микола Вавринчук, заступник голови облдержадміністрації. Закінчилися урочистості врученням відзнак та святковим концертом. Відповідно до Указу Президента України Віктора Андрійовича Ющенка за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку присвоєно почесне звання: «Мати-героїня»АЦЕГЕЙДІ Галині Єгорівні-матері шести дітей, м.ХмельницькийБАЛЮК Вірі Павлівні - матері п’яти дітей, м.ШепетівкаБАСУН Надії Петрівні-матері п’яти дітей, м.ХмельницькийБЕРЕЗІ Ніні Сергіївні-матері п’яти дітей, м.ХмельницькийБІЛІЙ Юзефі Казимирівні-матері п’яти дітей, с.Писарівка Волочиського районуБІЛИК Наталії Аркадіївні- матері п’яти дітей, м.ХмельницькийБОНДАРЧУК Світлані Миколаївні-матері шести дітей, с.Влашанівка Ізяславського районуВАСЮК Надії Володимирівні- матері п’яти дітей, м.ХмельницькийВІРСЬКІЙ Олені Іванівні-матері п’яти дітей, с.Гриців Шепетівського районуГАВРИЛЮК-ЦИГАНОК Галині Миколаївні-матері п’яти дітей, с.Велика Шкарівка Шепетівського районуГАЛУЗІНСЬКІЙ Надії Карлівні- матері п’яти дітей, с.Галузинці Деражнянського районуГАСЮК Надії Степанівні-матері семи дітей, с.Копачівка Деражнянського районуГЛАВАЦЬКІЙ Людмилі Василівні-матері п’яти дітей, с.Маниківці Деражнянського районуГЛАДИШ Катерині Євгенівні- матері п’яти дітей, с.Великий Олександрів Віньковецького районуГОЛІКОВІЙ Наталії Михайлівні- матері п’яти дітей, с.Михайлючка Шепетівського районуГРАБЧАК Любові Григорівні- матері дев’яти дітей, с.Кальня Деражнянського районуГРИЩУК Ганні Максимівні-матері семи дітей, м.ШепетівкаДЕМБІЦЬКІЙ Ганні Михайлівні-матері п’яти дітей, с.Гриців Шепетівського районуЗЕЛІНСЬКІЙ Ганні Євгенівні- матері п’яти дітей, с.Маниківці Деражнянського районуКИРИЛЮК Лідії Власівні- матері шести дітей, м.ШепетівкаКІНДЮК Світлані Миколаївні- матері восьми дітей, с.Романів Шепетівського районуКІНЯК Людмилі Дмитрівні-матері шести дітей, с.Завалля Кам’янець-Подільського районуКОВАЛЬ Ользі Михайлівні - матері шести дітей, с.Гатна Деражнянського районуКОВАЛЬЧУК Емілії Францівні-матері восьми дітей, м.Деражня КОХАН Любові Олексіївні-матері п’яти дітей, с.Проскурівка Ярмолинецького районуКУДЕЛЬСЬКІЙ Галині Борисівні- матері п’яти дітей, с.Гриців Шепетівського районуКУРАШКЕВИЧ Жанні Миколаївні- матері п’яти дітей, с.Маниківці Деражнянського районуЛУКАРЄВСЬКІЙ Валентині Андріївні-матері п’яти дітей, м.ШепетівкаЛУКІЯНЧУК Тамарі Олександрівні-матері п’яти дітей, м.ХмельницькийМАЄВСЬКІЙ Людмилі Дмитрівні- матері п’яти дітей, с.Судилків Шепетівського районуМАКОГОН Галині Григорівні-матері шести дітей, с.Пилипи-Олександрівські Віньковецького районуМАЛІЙ Ганні Вікторівні- матері одинадцяти дітей, с.Писарівка Волочиського районуМАРЕЄВІЙ Софії Михайлівні-матері шести дітей, с.Гриців Шепетівського районуМАРКОВІЙ Надії Савівні-матері п’яти дітей, с.Великі Пузирки Ізяславського районуМИКУЛЯК Тетяні Григорівні-матері шести дітей, м.ХмельницькийМІНЯЙЛУК Лідії Мефодіївні-матері шести дітей, с.Куча Новоушицького районуМІРОШКІНІЙ Любові Шагальдівні-матері п’яти дітей, с.Капустяни Новоушицького районуМОРОЗ Людмилі Іванівні-матері семи дітей, с.Устянівка Шепетівського районуНАУМ Світлані Петрівні- матері восьми дітей, с.Проскурівка Ярмолинецького районуНЕТИЧУК Галині Володимирівні- матері п’яти дітей, с.Корчик Шепетівського районуНЕТИЧУК Ользі Федорівні-матері п’яти дітей, с.Корчик Шепетівського районуНИТИЧУК Тетяні Василівні- матері шести дітей, с.Корчик Шепетівського районуНІКОЛАЄВІЙ Марії Василівні- матері семи дітей, с.Антонівка Новоушицького районуНІКОЛЬЧУК Марії Миколаївні- матері п’яти дітей, с.Маниківці Деражнянського районуНІМЦОВИЧ Надії Феодосіївні-матері п’яти дітей, с.Адамівка Віньковецького районуОЛІЙНИК Вірі Пилипівні- матері восьми дітей, с.Семиренька Старокостянтинівського районуОСТАПЮК Марії Євгенівні-матері дев’яти дітей, с.Велика Рішнівка Шепетівського районуОСТАФІЙЧУК Юлії Антонівні-матері шести дітей, м.ХмельницькийПАЛІЙ Олені Олександрівні-матері п’яти дітей, с.Гриців Шепетівського районуПАСІЧНИК Ганні Яківні-матері п’яти дітей, м.ШепетівкаПАСІЧНИК Людмилі Петрівні-матері десяти дітей, с.Вербка Кам’янець-Подільського районуПИЛЮТІ Любові Іванівні-матері п’яти дітей, с.Корчик Шепетівського районуПІДГОРОДЕЦЬКІЙ Марії Михайлівні- матері п’яти дітей, м.ДеражняПОБЕРЕЖНІЙ Галині Юхимівні- матері п’яти дітей, с.Лозове Деражнянського районуПОЛЄВІЙ Марії Олександрівні-матері п’яти дітей, с.Гриців Шепетівського районуПОПОВІЧУК Катерині Павлівні-матері семи дітей, с.Серединці Шепетівського районуПОСПОЛІТІ Розалії Петрівні- матері п’яти дітей, с.Яхнівці Волочиського районуПРУС Аллі Пантелеймонівні- матері шести дітей, с.Вишнівчик Чемеровецького районуПРЯДКО Світлані Володимирівні-матері семи дітей, с.Завадівка Чемеровецького районуРУДНІЦКІЙ Людмилі Францівні -матері восьми дітей, с.Павликівці Волочиського районуРУДНІЦЬКІЙ Марії Петрівні-матері п’яти дітей, с.Гриців Шепетівського району РЯБЕЦЬ Яніні Василівні-матері п’яти дітей, с.Шарки Деражнянського районуРЯБІЙ Анастасії Степанівні-матері п’яти дітей, с.Яхнівці Волочиського районуСАВЧУК Марії Федорівні-матері шести дітей, м.ШепетівкаСВІДЕРСЬКІЙ Ядвізі Олександрівні-матері п’яти дітей, с. Гурщина Білогірського районуСРІБНІЙ Раїсі Сільвестрівні-матері п’яти дітей, м.ШепетівкаСУДИК Ганні Антонівні-матері восьми дітей, м.ШепетівкаТКАЧОВІЙ Валентині Петрівні-матері шести дітей, с.Заставці Старосинявського районуТОКАРЧУК Аполлінарії Антонівні-матері п’яти дітей, м.ДеражняФРАНКОВІЙ Валентині Іванівні-матері дев’яти дітей, с.Мислятин Ізяславського районуХОМЯК Людмилі Павлівні- матері п’яти дітей, м.ШепетівкаХУДИК Ганні Геннадіївні-матері шести дітей, с.Круглики Старокостянтинівського районуЦИМБАЛЮК Марії Павлівні-матері семи дітей, м.ІзяславЦМИКАЛ Галині Петрівні- матері шести дітей, с.Маниківці Деражнянського районуЧОРНІЙ Лідії Павлівні-матері п’яти дітей, м.ШепетівкаШОПСЬКІЙ Лідії Миколаївні -матері п’яти дітей, с.Заміхів Новоушицького районуЩЕРБАНЮК Раїсі Євгенівні- матері п’яти дітей, м.ХмельницькийЮЗЛОВІЙ Валентині Іллінічні- матері шести дітей, м.ШепетівкаЯНКОВІЙ Катерині Казимирівні-матері семи дітей, с.Писарівка Волочиського районуЯРОСІ Галині Григорівні-матері п’яти дітей, м.ДеражняЯРОХІНІЙ Галині Володимирівні-матері семи дітей, м.ІзяславЯРОШЕНКО Марії Сергіївні- матері п’яти дітей, с.Гриців Шепетівського району Прес-служба ОДА Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Іван Гавчук : « Виховання в багатодітній родині замінює інститути …»"