![Немає меж людській жорстокості](http://www.mia.km.ua/../../../../foto/1/2009/100409.jpg)
Жорстокості людській немає меж — переконуєшся щоразу, читаючи рядки кримінальних хронік. Чоловік убиває дружину, син батька, товариш товариша, сусід сусіда… І все через не варті уваги, а не те що людського життя, дрібниці: ревнощі, родинні непорозуміння, жадібність…
Подружжя 73-річних пенсіонерів з Хмельницького району сусідського хлопця з будинку навпроти знали мало не з пелюшок. 25-річний молодик не вирізнявся серед односельців бездоганною репутацією і вже навіть був двічі судимий за наркотики та крадіжки, але все ж інколи допомагав стареньким сусідам по господарству, за що вони лагідно називали його «наш хлопець». Та якось одного квітневого вечора у молодого чоловіка вселився «зелений змій», який останнім часом все більше і більше затягував його у свої тенета. Надміру хильнувши оковитої, молодик вирізав у спортивній шапочці дві дірки, озброївся молотком та пішов до сусідів здобувати гроші на похмілля.
Була десята година вечора і пенсіонери мирно переглядали черговий серіал, коли у двері будинку хтось голосно постукав. Чоловік, перш ніж відчинити, поцікавився, хто там. Зловмисник не розгубився і представився старенькому його власним онуком. Ледве той прочинив двері, як він накинувся на дідуся з молотком, ударивши кілька разів по голові. Коли пенсіонер знепритомнів, нападник подався до кімнати, де, погрожуючи молотком бабці, почав вимагати у неї 500 гривень. Боячись за своє життя, жінка наскребла по закутках 450 гривень, але це її не врятувало. Отримавши гроші, молодик все одно жорстоко розбив голову своїй жертві. Лише після цього повернувся додому. Шапку та закривавлений молоток спробував спалити у грубці, а гроші витратив на горілку.
Коли на місце трагедії прибули викликані селянами працівники міліції, хлопець поводився, як ні в чому не бувало. Навіть порадами допомагав оперативникам у пошуках злочинця та намагався надавати потерпілим пенсіонерам першу медичну допомогу до приїзду швидкої. Але бувалих розшуковців не так-то легко ввести в оману. Вони швидко запідозрили неладне, а вилучені з грубки обгорілі молоток зі слідами крові та шапочка лише підтвердили їхні підозрі.
Наразі відносно підозрюваного порушена кримінальна справа. Поранений ним пенсіонер перебуває у лікарні у важкому стані, а от його дружина, на жаль, за добу від отриманих травм померла. Розслідування обставин злочину триває.
Не менше сколихнуло мешканців обласного центру і вбивство 69-річної пенсіонерки, колишнього лікаря обласної лікарні. Закривавлену жінку у власній квартирі знайшов її син. Йому вранці зателефонували материні сусіди і повідомили, що у її квартирі ще з досвіту чогось дуже голосно розмовляє телевізор, а на дзвінки у двері та по телефону вона не відповідає.
Як з‘ясували згодом слідчі, жінку вбили за допомогою пневматичного пістолета, але у досить незвичний спосіб: її просто били рукояткою зброї по голові, спричинивши відкриту черепно-мозкову травму.
Наразі за фактом убивства порушена кримінальна справа. Працівники міліції з‘ясовують можливі мотиви убивства та визначають коло підозрюваних.
Источник: УМВС України в Хмельницькій області | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Немає меж людській жорстокості"