Подробно
До уваги представників провідних організацій та компаній ВолиніУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 06-04-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
8 квітня, о 14 год., у Луцьку на базі історичного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки відбудеться "Ярмарок кар’єри - 2009" (м. Луцьк, вул. Шопена, 24). Організатором заходу є Волинський національний університет імені Лесі Українки. Подібний ярмарок відбудеться уже втретє. До участі в "Ярмарку кар’єри - 2009" запрошуються провідні організації та компанії Волинської області, які зацікавлені у роботі зі студентами та випускниками. У рамках Ярмарку представникам організацій-учасників буде надано можливість особисто поспілкуватися зі студентами і випускниками, поповнити кадровий резерв, провести тематичний семінар чи майстер-клас для цільової аудиторії та поширити інформацію про компанії серед учасників. Усі ці заходи для роботодавців є безоплатними та фінансуються з Фонду розвитку Волинського національного університету імені Лесі Українки та за рахунок рекламодавців. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "До уваги представників провідних організацій та компаній Волині"