Подробно
Шляхи запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДуУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 07-04-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні відбулося засідання обласної координаційної ради з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу. Його провів заступник голови облдержадміністрації Святослав Кравчук. Члени координаційної ради обговорили інформації щодо виконання розпорядження голови облдержадміністрації № 167 від 14.06.2004р. „Про Регіональні заходи на виконання Національної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД у Волинській області на 2004-2008 роки”, Указу Президента України № 1674/2005 від 30 листопада 2005 року „Про вдосконалення державного управління у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу в Україні” та окремого доручення Кабінету Міністрів України за результатами засідання Національної координаційної ради з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу від 19 липня 2005 року. На засіданні також було проаналізовано епідемічну ситуацію з ВІЛ-інфекції/СНІДу в області, розглянуто і затверджено показники моніторингу та оцінки діяльності з питань ВІЛ/СНІДу на регіональному рівні. Члени координаційної ради заслухали звіти про діяльність обласного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді з профілактики ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та наркоманії, обласного благодійного фонду „Шанс”. Обговорювалося й питання контрольованого стандартизованого лікування хворих на туберкульоз в амбулаторних та стаціонарних умовах. Як повідомила головний лікар обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом Олена Макаренко, на Волині щороку виявляють все більше ВІЛ-позитивних. Якщо у 1996 році виявили 86 інфікованих, то у 2008-у – 383. В Україні щодня виявляють 52-57 нових ВІЛ-інфікованих осіб. Працівники центру моніторять стан здоров’я кожної ВІЛ-позитивної дитини. Зараз 22 неповнолітніх проходять антиретровірусну терапію. Заступник голови облдержадміністрації Святослав Кравчук зазначив, що на програму боротьби з ВІЛ/СНІДом область у 2008 році отримала від міжнародних організацій понад сто тисяч гривень, 1,9 мільйона виділено з державного бюджету, 343 тисячі – із місцевого. До боротьби з цією хворобою долучаються громадські організації „Шанс”, „Преображення”, „Ковчег”. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Шляхи запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу"