Подробно
Микола Романюк сьогодні перебуває у столиціУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 07-04-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Микола Романюк сьогодні перебуває у Києві. У столиці Микола Ярославович взяв участь у нараді Кабінету Міністрів України під головуванням Першого віце-прем''єр-міністра України Олександра Турчинова з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Голова облдержадміністрації Микола Романюк, під час наради, виступив із питанням соціального захисту волинян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС. Він наголосив, на необхідності вирішення першочергових проблемних питань. Зокрема, Микола Ярославович порушив тему медичного забезпечення. Він поінформував, що у 2008 році за програмою "Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" для області було передбачено фінансування у сумі 1013700 грн., з яких фактично профінансовано 656389,61 грн., або 65%. У зв''язку з недофінансуванням даної програми кредиторська заборгованість (за 2008 рік) за проведені операції становить 259,0 тис. гривень. "На 2009 рік кошти не виділялись взагалі", - наголосив Микола Романюк. Ще одне проблемне питання на Волині - оздоровлення. Голова облдержадміністрації повідомив, що у 2008 році оздоровлено 9339 осіб (6% від потреби). Із 46491 дитини оздоровлено 8651 (18,6% від потреби). У минулому році на місцевій санаторно-курортній базі ("Лісова пісня", "Пролісок", "Турія") оздоровлено лише 8,2% дітей від усієї потреби. Микола Ярославович навів приклад, що на ІІ квартал 2009 року для Волині передбачено 3207 путівок. З них в обласні здравниці - лише 121. Тому Микола Романюк звернув увагу, що для більш ефективного використання місцевої бази санаторно-курортних закладів область вважає за необхідне (відповідно до п.4. постанови Верховної Ради України від 18 квітня 2008 року № 276-VІ "Про стан, заходи і перспективи подолання наслідків Чорнобильської катастрофи") забезпечити передачу повноважень організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, від Мінпраці до місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Щодо забезпечення житлом чорнобильців, то впродовж 2008-2009 років взагалі не здійснювалося фінансування будівництва житла для потерпілих громадян. Зараз на квартирному обліку в області перебуває 2294 сім''ї громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них - 526 сімей інвалідів-чорнобильців, у тому числі 45 сімей ліквідаторів-інвалідів. Крім того, голова облдержадміністрації також повідомив, що для завершення будівництва Блоку-"Б" Центру радіаційного захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи обласної клінічної лікарні, необхідно 3 млн.грн. Олександр Турчинов підтримав основні пропозиції Миколи Романюка та дав відповідні доручення профільним міністерствам їх розглянути та вирішити. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Микола Романюк сьогодні перебуває у столиці"