Подробно
У Харкові освіта тому не стоїть на місці, що ми завжди ділимося досвідом один з одним. Оксана БугаковаУкраина, Харьков и область | Местные новости | 07-04-2009 20:04 | Харківська міська рада > Вести от этого источника
![]() Саме необхідність ділитися досвідом своєї роботи з колегами лягла в 2004 році в основу створення в Харкові ради директорів шкіл як колегіального рекомендаційного органу при управлінні освіти міської ради. І сьогодні – це потужна ініціативна ланка, яка не просто стежить за процесами в освітній сфері міста і країни, а поширює самий передовий педагогічний досвід на учбові заклади Харкова всіх форм власності, привносить в роботу шкіл потужну наукову базу. Источник: Харківська міська рада | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХарьков![]() |
Добавить комментарий к новости "У Харкові освіта тому не стоїть на місці, що ми завжди ділимося досвідом один з одним. Оксана Бугакова"