Подробно
Керівники підприємств-боржників не відбудуться лише символічними штрафамиУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 26-03-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Відбулося засідання обласної комісії з питань забезпечення своєчасності погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, у якому взяв участь заступник голови облдержадміністрації Василь Байцим. Заслухано питання про стан виконання графіка погашення заборгованості з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах Луцька, у тому числі і на підприємствах комунальної форми власності, та про хід виконання п.13 протокольного рішення № 2 від 18 лютого 2009 року в частині блокування рахунків ТзОВ „Ковельський житлово-будівельний комбінат” виконавчою службою Ковельського міськрайонного управління юстиції на вимогу відділення Пенсійного фонду Ковеля. За статистичними даними, станом на 1 березня сума заборгованості на економічно активних підприємствах області становила 19,1 млн. гривень, борги мали 109 підприємств, установ та організацій різних форм власності. У структурі цього боргу 8,1 млн., або 42 % припадало на 45 економічно активних підприємств міста Луцька. Заступник Луцького міського голови Петро Гоцалюк зазначив, що 28,8% із заборгованості в обласному центрі припадає на комунальні підприємства. На 29 підприємствах розроблені графіки погашення заборгованості. підприємств. Однак по місту не забезпечено виконання графіка погашення заборгованості з виплати заробітної плати. Графік не виконали 19 економічно активних підприємств. Найбільше невиконання графіка допустили ЗАТ „Луцькавтодор” – на 161,9 тис., будівельно-монтажне управління „Репер” – на 81 тис., ВАТ „Свемон Волинь” – на 57,5 тисячі. Особливе занепокоєння викликає стан виплати заробітної плати на комунальних підприємствах міста. Питома вага заборгованості на них становить 96 %. Сума зарплатного боргу зросла у порівнянні до попереднього місяця майже у 2 рази. Протягом березня у результаті вжитих заходів сума заборгованості в цілому по місту зменшилася на 2,3 млн. грн. (на 28 %) і становить, за оперативними даними, станом на 25 березня 5,8 млн.грн., по комунальних підприємствах – відповідно на 1,1 млн. грн. і становить 1,3 млн. грн. Василь Байцим запропонував повторно передати матеріали у прокуратуру щодо „Луцького картонно-руберойдового комбінату”, оскільки попередню кримінальну справу закрили. Директор підприємства за борги із зарплатні поніс лише адміністративну відповідальність – штраф у 240 гривень. Заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Андрій Романчук розповів про стан виплат до Пенсійного фонду на ТзОВ „Ковельський житлово-будівельний комбінат”. Обсяг заборгованості на підприємстві – 139 тисяч гривень. За результатами розгляду питань порядку денного комісія прийняла відповідні рішення. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Керівники підприємств-боржників не відбудуться лише символічними штрафами"