Подробно
На 100 волинських сімей – 47 домашніх телефонівУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 26-03-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні у заступника голови обласної державної адміністрації Василя Дмитрука відбулася нарада, на якій розглянуто питання про підсумки роботи Волинської філії ВАТ “Укртелеком” за 2008 рік. Послуги місцевого телефонного зв''язку на території області надаються міськими та сільськими АТС, 21 відсоток з яких становлять сучасні цифрові та квазіелектронні телефонні станції, здатні надати весь необхідний комплекс послуг на рівні сучасних вимог. Протягом 2008 року діяльність Волинської філії ВАТ „Укртелеком” спрямовувалась на виконання планів розвитку зв’язку, поліпшення якості послуг. При запланованих 117,7 млн. грн. телекомунікаційних доходів від надання послуг у 2008 році фактичне їх виконання становило 117,4 млн. грн. (99,7 відсотка). Населенню надано телекомунікаційних послуг на суму 75,9 млн. грн., що на 1,5 мільйона більше, ніж за попередній рік. За 2008 рік встановлено 3156 основних телефонних апаратів, в тому числі пільговій категорії громадян – 642 апарати. Станом на 1 січня 2009 року щільність телефонів на 100 осіб населення області становила 19,1 одиниці, кількість домашніх телефонів на 100 сімей – 47,3 одиниці. Питома вага комп’ютерного зв’язку у загальній сумі доходів становила 11,3 відсотка проти 5,7 відсотка у 2007 році. Прибутки Волинської філії ВАТ „Укртелеком” за 2008 рік становили 17,4 млн. гривень. Рентабельність звичайної діяльності філії становила 20,4 відсотка і відповідає плановій. Стурбованість учасників наради викликав той факт, що у 2008 році кількість радіоточок зменшилась в області на 14 236. Це сталося через подорожчання плати за радіоточку – 10 гривень у місяць. Наказом ВАТ „Укртелеком” від 28 січня 2009 року № 23 внесено зміни в оплату за радіоточку. З 1 січня 2009 року вона становить 3 гривні. Зазначалося, що недостатніми темпами розвивається телефонна мережа. Станом на 1 січня 2009 року подано 165 заяв від інвалідів Великої Вітчизняної війни та воїнів інтернаціоналістів на встановлення телефонів. За 2008 рік цій категорії пільговиків встановлено 29 телефонів. Заяв від учасників бойових дій – 348, торік встановлено 58 телефонів. Заступник голови обласної державної адміністрації Василь Дмитрук наголосив на необхідності вирішення існуючих проблем розвитку зв’язку на Волині, поліпшення якості послуг населенню. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "На 100 волинських сімей – 47 домашніх телефонів"