Подробно
Готовність сільськогосподарських формувань усіх форм власності області до проведення весняно-польових робіт обговорювали на розширеному засіданні колегії облдержадміністраціїУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 27-03-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Про готовність сільськогосподарських формувань усіх форм власності області до проведення весняно-польових робіт поінформував начальник головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Анатолій Аршулік. Він повідомив, що згідно зведеного плану розвитку агропромислового комплексу в господарствах області необхідно засіяти ярими культурами 257.4 тис. га, з них: ярими зерновими і зернобобовими - 107.6 тис. га, технічними - 16.8 тис. га, картоплею та овочами - 78.5 тис. га, кормовими культурами - 54.5 тис. га. Озимих на зерно під урожай 2009 року всіма категоріями господарств посіяно 156 тис.га, з них озимої пшениці - 120.2 тис.га. Сільгосппідприємства області посіяли озимих на 100.1% до рівня 2008 року. На даний час 97 % цих посівів знаходиться в доброму та задовільному стані. Сільськогосподарські підприємства придбали на весняно-польові роботи 3.79 тис.тонн діючої речовини мінеральних добрив, що становить 45% до потреби. Для проведення комплексу весняно-польових робіт потреба сільгосппідприємств області у дизпаливі становить 6.4 тис.тонн, бензину - 1.6 тис.тонн. Забезпеченість на даний час становить відповідно 40 та 35%. Анатолій Аршулік також поінформував, що згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2009 року протягом лютого-травня 2009 року сільгоспвиробникам області передбачено поставити 948 тонн дизельного палива та 1236 тонн бензину по пільгових цінах. Це в межах 30% до загальної потреби, для стабілізації ринкових цін. Аналогічна організаційна робота на даний час проводиться через Аграрний фонд України. Під час обговорення присутні порушували і питання заборгованості із відшкодування відсотків за кредитами сільгоспвиробникам. Не залишили поза увагою і ситуацію у цукровій галузі. За всіма питаннями Микола Романюк та Анатолій Аршулік дали доручення та роз''яснення. Крім того, голова облдержадміністрації наголосив на необхідності активного впровадження енергозберігаючих технологій в області: "Ми повинні максимально сприяти тим, хто хоче працювати в даному напрямку", - наголосив він, - "всім відомо, що тільки в обласному бюджеті не вистачає на оплату енергоносіїв близько 4 мільйонів. Тому ще раз скажу - працюйте!". Окремо Микола Романюк звернувся до присутніх і з приводу Весняної толоки. Він зауважив, що "великих затрат не потрібно, а лише добра організація". Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Готовність сільськогосподарських формувань усіх форм власності області до проведення весняно-польових робіт обговорювали на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації"