Подробно
Голова облдержадміністрації Микола Романюк взяв участь у відкритті гематологічного відділення обласної клінічної лікарніУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 27-03-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні, за участі голови облдержадміністрації Миколи Романюка, відбулося відкриття гематологічного відділення обласної клінічної лікарні. Вітаючи медичний персонал, Микола Ярославович побажав їм успіхів у нелегкій, але такій важливій роботі. Він також подякував усім, хто долучився до спорудження й оснащення відділення, де волиняни зможуть отримати кваліфіковану консультацію спеціалістів та необхідне лікування. Відділення розраховане на 30 ліжок. Після урочистостей голова облдержадміністрації разом з гостями оглянув палати медичної установи, особливо відзначивши сучасність та високотехнологічність діагностичного обладнання, а також комфортність кімнат для пацієнтів. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Микола Романюк взяв участь у відкритті гематологічного відділення обласної клінічної лікарні"