Подробно
Служба у справах дітей облдержадміністрації підбила підсумки своєї роботи у минулому роціУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 19-02-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Основним питанням яке розглядалося на сьогоднішньому засіданні колегії служби у справах дітей облдержадміністрації, було «Про підсумки роботи служб у справах дітей райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад у 2008 році та основні напрямки роботи у 2009 році». У засіданні взяли участь члени колегії, начальники служб у справах дітей райдержадміністрацій, виконкомів міських рад. Перед учасниками зібрання виступив заступник голови облдержадміністрації Володимир Кирилюк, який , зокрема, звернув увагу присутніх на необхідність більш тісного співробітництва та обміну інформацією між усіма державними структурами, які мають відношення до виховання дітей. Крім того, високопосадовець наголосив на особливій ролі сільських громад, адже, за його словами, нині там немає «парторгів чи комсоргів», які б про це подбали, і там, де сільський голова та громада вміють самоорганізовуватися, там і є позитивні результати.Підводячи підсумки роботи служби у минулому році, її керівник Ніна Магур, звернула, зокрема, увагу на те, що у 2008 році в області створено 2 дитячих будинки сімейного типу, в які влаштовано 13 дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. А також 24 прийомних сім’ї, до яких влаштовано 38 дітей вказаної категорії, 14 дітей влаштовано у раніше створені прийомні сім’ї і дитячі будинки сімейного типу. Вказані цифри на 60 % переважають прогнозовані показники.Наразі в області функціонує 13 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 86 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування та 63 прийомних сім’ї, в яких виховується 111 дітей зазначеної категорії. Утримання вихованців дитячих будинків сімейного типу та прийомних дітей, виплата грошового забезпечення батькам-вихователям та прийомним батькам здійснюється за рахунок державних коштів.Учасники засідання визначили також пріоритетні напрями своєї роботи на 2009 рік, серед яких: створення 2 дитячих будинків сімейного типу, 17 прийомних сімей, влаштування 35 дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування до дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, усиновлення 30 дітей з числа дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; оздоровлення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, 50 вихованців притулку для дітей служби у справах дітей облдержадміністрації та 20 вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Щасливе дитинство». А також проведення поточного ремонту господарських приміщень притулку для дітей служби у справах дітей облдержадміністрації, вирішення питання щодо виділення землі для ведення підсобного господарства у притулку для дітей служби у справах дітей облдержадміністрації й облаштування спортивного майданчика для вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Щасливе дитинство». Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Служба у справах дітей облдержадміністрації підбила підсумки своєї роботи у минулому році"