![Живодери розважалися, вбиваючи собак](http://www.mia.km.ua/../../../../foto/1/2009/090209.jpg)
У Славутському районі три місцевих жителі заради розваги вбили восьмеро собак.
Того ранку дехто з селян вперше за багато років не почули звичного ранкового собачого перегавкування, а дехто, навпаки, тільки-но засіріло — бігли на подвір‘я, подивитися, що ж то чули вночі. Аж під обід мешканці невеличкого села у дві вулиці, загалом пенсіонери, довідалися, що на ранок вісім господ залишилися без чотирилапих охоронців. Хтось жорстоко вбив невинних тварин.
Повідомлення про розправу над собаками працівники Славутського райвідділу міліції отримали тільки через три дні та й слідів ніяких на той час уже не залишилося. І хоч як запевняли селяни міліціонерів, що серед них зловмисників бути не може, за тиждень оперативники встановили винуватців сільської трагедії. Мисливцями на собак виявились місцеві жителі 20-ти та 24-х років, а також 15-річний житель сусіднього села.
Молодики зустрілися із неповнолітнім товаришем на місцевій дискотеці, де пригостилися алкогольними напоями. Як пізніше слізно розповідав школяр, він горілки не пив, тільки вино… три пляшки.
Крокуючи непевною ходою, дорогою додому старший чоловік розповів про свого собаку, який, на його думку, уже віджив своє і не завадило б його якось позбутися. Нетверезі молодики нічого кращого не вигадали, як порадити чоловікові забити старого пса, що він обухом сокири власноруч і зробив. Від сильного удару по голові, бідолашна тварина впала замертво. Хлопці навіть і не думали, що видовище закінчиться так швидко, тож і не сперечалися, коли старший товариш запропонував податися у сусідню господу, щоб поквитатися із тамтешнім собакою за задушену ним курку. Чоловіки безперешкодно зайшли на чуже подвір‘я і у такий самий спосіб вбили ще одного собаку, хоча цього разу він виявився міцніший здоров‘ям, тож довелося прикластися декілька разів. Хлопці настільки увійшли в кураж від споглядання тваринних страждань, що почали пересуватися нічним селом від господи до господи на звуки собачого гавкання. Отямилися вони тільки тоді, коли на одному із подвір‘їв загорілося світло — люди пробудилися від незвичного скавчання собаки і вирішили вийти на вулицю.
Відносно зловмисників порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 статті 296 ККУ — хуліганство та ст. 299 ККУ — жорстоке поводження із тваринами. Але яке б не було винесене покарання даній трійці, людський осуд уже змусив їх замислитись над скоєним.
Источник: УМВС України в Хмельницькій області | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Живодери розважалися, вбиваючи собак"