Подробно
Микола Романюк відвідав Любомльську районну лікарнюУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 23-03-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Голова облдержадміністрації Микола Романюк сьогодні перебуває у Любомльському районі. У рамках робочого візиту Микола Ярославович відвідав Любомльську районну лікарню та передав її колективу благодійну допомогу - лікарські апарати виробництва компанії "Ранбаксі Лабораторіз". Медикаменти, а саме препарати, що діють при простудних захворюваннях горла, кашлі, антибактеріальні засоби для системного застосування, надало державне виробничо-торгове підприємство "Волиньфармпостач". Загальна сума допомоги - майже 6 тисяч гривень. Голова облдержадміністрації подякував директору ДВТП "Волиньфармпостач" Михайлу Півнюку за благодійну ініціативу та наголосив, що в першу чергу ці ліки мають отримати люди, які не можуть їх купити. На зустрічі із медперсоналом Любомльської ЦРЛ Микола Романюк також повідомив, що облдержадміністрацією направлено у Мінрегіонбуд листа з пропозицією включення до суми субвенцій з Держбюджету 1,5 млн.грн. У разі позитивного вирішення питання, цю суму використають на добудову закладу. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Микола Романюк відвідав Любомльську районну лікарню"