Подробно
Микола Романюк зустрівся із адміністративно-господарським активом ЛюбомльщиниУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 23-03-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Голова облдержадміністрації Микола Романюк, перебуваючи у Любомльському районі, провів нараду із адміністративно-господарським активом краю. Про стан соціально-економічного розвитку Любомльщини поінформував голова райдержадміністрації Василь Веремчук. Він коротко зупинився на ситуації в усіх галузях господарства. Зокрема, в реальному секторі економіки, порівняно з відповідним періодом минулого року, район погіршив ряд показників. Разом з тим, середньомісячна заробітна плата з початку року становить 1256 грн., або 99,8 % до середнього рівня в області (1259 гривень). Її розмір до відповідного періоду минулого року зріс в 1,1 раз. Серед районів області Любомльський за цим показником серед кращих. За рівнем виконання бюджетів за власною доходною базою район займає 4 місце серед районів області, за динамікою надходжень - сьоме. У звітному періоді доходи загального фонду місцевих бюджетів у цілому по району порівняно з відповідним періодом 2008 року зросли на 246,8 тис. грн. або на 11,2%. Понад призначення залучено 246,5 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб, 76,3 тис. грн. плати за землю, 14,7 тис. грн. державного мита. Не відстає край і у сфері енергозбереження - згідно з рейтинговими показниками в 2008 році район посів трете місце із впровадження енергоощадних технологій. Про ситуацію із вирішенням ряду проблемних питань розвитку інфраструктури району поінформували керівники окремих управлінь та структурних підрозділів облдержадміністрації. Микола Романюк, підсумовуючи, зазначив, що в цілому ситуація на Любомльщині стабільна, місцеві керівники намагаються оперативно вирішувати усі питання. Разом з тим, Микола Ярославович звернув увагу сільських та селищних голів на можливість залучення коштів Євросоюзу для розв''''''''язання зокрема, проблем облаштування територій та інфраструктури. "Я закликаю вас активно попрацювати над розробкою проектів", - наголосив він. Не оминув голова облдержадміністрації і проблеми безробіття: "Ставтеся з розумінням до людей, намагайтесь не скорочувати працівників, а по можливості, шукати інші форми економії", - підкреслив він. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Микола Романюк зустрівся із адміністративно-господарським активом Любомльщини"