Подробно
Микола Романюк зустрівся із жителями гуртожитку ТзОВ «Маневичіагробуд»Украина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 24-03-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Микола Романюк сьогодні зустрівся із жителями гуртожитку ТзОВ "Маневичіагробуд", які прийшли зі скаргами на неправомірні дії керівництва підприємства, здійснені під час зміни його форми власності. Внаслідок незаконних, на думку мешканців гуртожитку, процедур, люди не мають змоги приватизувати житло і є ризик, що вони опиняться на вулиці. Присутні на зустрічі представники регіонального відділення ФДМУ та прокуратури уважно ознайомилися із представленими документами та висловили своє бачення шляхів вирішення проблеми. Перш за все, проведуть перевірку, яка визначить законність дій власників, а вже після отримання результатів, будуть робитися наступні кроки. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Микола Романюк зустрівся із жителями гуртожитку ТзОВ «Маневичіагробуд»"