Подробно
Спільними зусиллями зруйнуємо байдужість до здоров’я молодого покоління харків’янУкраина, Харьков и область | Местные новости | 23-03-2009 06:02 | Харківська міська рада > Вести от этого источника
![]() Дзержинський район Харкова прийняв естафету спортивного свята малих Олімпійських ігор «Діти Харкова». Сьогодні в спортивній залі Школи вищої спортивної майстерності (вул. Динамівська,5-а) відбулося урочисте відкриття другого етапу Олімпіади, в якому взяли участь усі переможці шкільних змагань району. На спортивному святі з показовими номерами виступили спортсмени Харківської державної академії фізичної культури, представники інших спортивних організацій. Учасників та гостей свята привітали керівники міста та району, провідні фахівці фізичної культури та спорту, ветерани спорту. Источник: Харківська міська рада | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХарьков![]() |
Добавить комментарий к новости "Спільними зусиллями зруйнуємо байдужість до здоров’я молодого покоління харків’ян"