Подробно
Микола Романюк спілкувався з волинянамиУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 16-03-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Голова облдержадміністрації Микола Романюк провів прийом громадян з особистих питань. Зі скаргами, пропозиціями та клопотаннями сьогодні зверталося понад 20 волинян. Чимало було колективних заяв. До прикладу, жителі смт.Цумань прохали Миколу Романюка посприяти у розширенні меж їх населеного пункту, щоб люди мали змогу будувати собі житло. Голова облдержадміністрації з цього приводу зауважив, що "приємно, що люди хочуть будуватися, і завдання влади - сприяти їм у цьому". "У Цумані є понад 200 заяв на виділення землі під зведення житла, і цього року ми вирішимо цю проблему - переглянемо межі населеного пункту та розширимо їх", - запевнив він. Мешканці села Сокіл Рожищенського району клопоталися з приводу продовження функціонування у їх населеному пункті лікарняного закладу. Вони звернули увагу, що приміщення амбулаторії та терапевтичного стаціонару у належному стані, харчування та опалювання здійснюють власними силами, тому не варто переводити лікарів до райцентру, "адже не всі хворі зможуть туди вчасно потрапити". Микола Романюк взяв це питання під особистий контроль та запевнив, що медзаклад і надалі працюватиме. Інвалід війни з Маневич звернувся з приводу отримання автомобіля: зараз він 671 у черзі. Микола Ярославович пояснив, що у 2006 році усі черги пільговиків об''''''''єднали, "тричі ми направляли листи до Кабміну з цього приводу, але відповідь одна - черги роз''''''''єднувати на разі не будуть". Багатодітні сімї з Маневицького району та м.Луцька приходили з проханнями покращити житлові умови. Мешканка с. Будки Маневицького району просила сприяння у вирішенні земельного питання, а жителька с.Борохів Ківерцівського - висловлювала обурення з приводу незаконного, на її думку, вилучення земельної ділянки. Чимало було звернень і з приводу виділення матеріальної допомоги різного призначення. За усіма зверненнями дано відповідні доручення. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Микола Романюк спілкувався з волинянами"