Подробно
Микола Романюк взяв участь у нараді під головуванням Прем’єр-міністра УкраїниУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 10-03-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Микола Романюк сьогодні взяв участь у нараді під головуванням Прем''єр-міністра України Юлії Тимошенко, на якій обговорювали ситуацію з виплатою заборгованості із заробітної плати, підготовку до посівної кампанії та інші актуальні питання соціально-економічного розвитку. Юлія Тимошенко повідомила, що з січня по березень загальна сума заборгованості з виплати зарплат збільшилася на 9% і складає 1 млрд. 223 млн. грн. За її словами, така проблема існує у 18 регіонах України. Вона також наголосила, що для покращення ситуації, під координацією Міністерства праці і соціальної політики України буде проводитися щоденний загальний моніторинг з виплати зарплат по всій країні. Також в областях працюють спеціальні групи, які аналізують стан заборгованості з виплати зарплат. Окрім того, будуть складені таблиці підприємств-боржників, яким держава має відшкодовувати ПДВ. Такі підприємства повинні відкривати спеціальні рахунки в Держказначействі, щоб у подальшому кошти, які надійшли в результаті відшкодування ПДВ, були направлені на погашення заборгованості з виплати зарплати. Також мають бути складені списки дебіторів тих підприємств, які мають заборгованість з виплати зарплати. В окрему групу будуть виділені державні платоспроможні корпорації, які заборгували за поставлені матеріально-технічні ресурси або виконані роботи іншим підприємствам на місцях, що мають заборгованості з виплати зарплати. Іншу групу складатимуть дебітори, що мають заборгованість з відшкодування ПДВ. "Підприємства, які мають заборгованість по зарплаті, але водночас не мають заборгованості з відшкодування ПДВ, зможуть отримати кошти за рахунок дебіторів, яким держава повинна відшкодувати ПДВ", - заявила Прем''єр-міністр. Голова облдержадміністрації Микола Романюк звернув увагу Прем''єр-міністра на ситуацію із виділенням дотацій із держбюджету ДП "Волиньвугілля". Він зазначив, що "минулого року з держбюджету виділили дотацій у сумі 10,5 мільйона гривень. А у 2009 - лише 3,5 мільйона". Микола Романюк висловив думку, що в разі збільшення розміру дотації до минулорічного показника, проблем із заборгованістю зарплати на ДП "Волиньвугілля" не буде. Юлія Тимошенко відзначила доцільність пропозиції та дала доручення зафіксувати її у протоколі. Прес-служба голови облдержадміністрації (778156) Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Микола Романюк взяв участь у нараді під головуванням Прем’єр-міністра України"