Подробно
Напередодні професійного святаУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 12-03-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Напередодні професійного свята, Дня працівника житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, в облдержадміністрації урочисто вітали найкращих представників галузі. Висловлюючи слова вдячності за нелегку працю комунальників, голова облдержадміністрації Микола Романюк зазначив, що "їх робота - непроста, але вони виконують важливу місію - створюють належні умови для проживання волинян, вирішують побутові негаразди". Микола Ярославович побажав присутнім здоров''''''''я, душевного спокою, успіхів у справах та вручив їм почесні відзнаки облдержадміністрації. Щирі вітання з нагоди професійного свята лунали також від заступника голови облдержадміністрації Василя Дмитрука, начальника головного управління економіки Любові Івевакової, представника обласної ради Василя Мамренка. Довідка: За сумлінну працю, високий професіоналізм, вогомий особистий внесок у розвиток житлово-комунального господарства і служби побуту в області та з нагоди професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення нагороджено Почесною грамотою облдержадміністрації: директора підприємства теплових мереж "Ковельтепло" Олександра Дружиновича; старшого майстра Мар''''''''янівського виробничого управління житлово- комунального господарства Горохівського району Володимира Сидорука; електромонтера комунального підприємства "Луцьке електротехнічне підприємство - Луцьксвітло" Анатолія Павлюка; начальника Маяківського виробничого управління житлово-комунального господарства Луцького району Неонілу Фоміну та генерального директора житлово-комунального об''''''''єднання Нововолинської міської ради Олену Чайку. Також оголошено подяку голови облдержадміністрації: робітнику зеленого господарства товариства "М.Ж.К." Петру Гордійчуку (м.Луцьк); приймальниці замовлень Луцького спеціалізованого комбінату комунально-побутового обслуговування Ользі Мураш; інженеру хіміко-бактеріологічної лабораторії комунального підприємства "Луцькводоканал" Галині Пилипчук; перукареві перукарні "Ідеал" Ларисі Середі (м. Любомль); покрівельнику житлово-експлуатаційної контори №1, м. Володимир-Волинський Володимиру Тарасову; водієві автомобіля Шацького виробничого управління житлово-комунального господарства Миколі Тереті та електрогазозварникові житлово-комунального підприємства №11 Володимиру Чернову (м. Луцьк). Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Напередодні професійного свята"