Подробно
Іван Гавчук : « Я сприймаю критику, якщо вона конструктивна »Украина, Хмельницкий и область | Местные новости | 29-01-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() 28 січня 2009 року відбулася дев’ятнадцята сесія обласної ради, в роботі якої взяв участь голова обласної державної адміністрації Іван Гавчук. На розгляд депутатського корпусу було винесено близько шістнадцяти питань, по яких ухвалені відповідні рішення. Найбільш гаряча дискусія велася навколо затвердження обласного бюджету на 2009 рік, який на думку окремих депутатів є недосконалим. Критичні зауваження на адресу обласної державної адміністрації щодо формування фінансового документа прозвучали у виступі народного депутата Лева Бірюка. Та всі крапки над «і» розставив очільник області Іван Гавчук. З трибуни сесії він подякував усім, хто незважаючи на святкові та вихідні дні брав активну участь у роботі над бюджетом. « Нарікання на терміни подачі документа депутатам, справді об’єктивні. Проте, працювали над ним в напруженому режимі. Всі пропозиції депутатських комісій потрібно було максимально врахувати, зробити так, щоб бюджет був збалансованим. Хотілося, щоб життя в районних центрах, селах області не зупинилося, щоб люди не зневірилися у майбутньому». Щодо закиду Лева Бірюка про небажання обласної адміністрації співпрацювати з Урядом, то Іван Гавчук наголосив: « В області створено комісію, яка розробила ряд пропозицій щодо мінімалізації наслідків світової фінансової кризи в регіоні. Вони направлені в Уряд. Чого тільки вартувала робота над створенням в області внутрішнього ринку споживання! Ще в минулому році до Уряду направили ряд пропозицій щодо спрощення процедури надання дозволів для добування з місцевих кар’єрів будматеріалів. Це б дало можливість ремонтувати дороги без особливих затрат. Проте, відповіді не отримали досі. І такий перелік питань, нажаль, дуже великий. Я один з губернаторів, хто не підписав бюджетний запит. Чому? Бо ніхто з Уряду не запитував, чого потребує наш регіон.». На завершення виступу Іван Гавчук сказав: « Я сприймаю критику, якщо вона конструктивна. Давайте спільно розробляти конструктивні пропозиції ». Отже, більшістю голосів сесія затвердила обласний бюджет на 2009 рік. Н.Бойко Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости " Іван Гавчук : « Я сприймаю критику, якщо вона конструктивна »"