Подробно
Віталій Заремба провів прийом громадян з особистих питаньУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 05-03-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні перший заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Заремба провів прийом громадян з особистих питань. Цього разу волинян турбували проблеми, пов’язані з вирішенням земельних питань, виділенням коштів на лікування та оздоровлення, поверненням боргів фермерському господарству, виділенням майнового паю. Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Заремба з деяких питань дав людям роз’яснення, а з інших проблем – конкретні доручення відповідним службам щодо їх вивчення та вирішення по суті. Підприємець з Володимира-Волинського Наталія Мельник просила посприяти у пролонгації договору оренди приміщень свинарника і кормокухні, де вона вирощує свиней та страусів. На цю тему з пані Наталією за дорученням першого заступника голови обласної державної адміністрації спілкувався начальник головного управління агропромислового розвитку Анатолій Аршулік. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк |
Добавить комментарий к новости "Віталій Заремба провів прийом громадян з особистих питань"