Опубликовано: iberry
Всеукраїнське Об'єднання організацій роботодавців в галузі вищої освіти традиційно у червні оприлюднює рейтинг (http://rgvo.org.ua/novini/top-20-privatnih-vishiv-ukraini-2021) приватних закладів вищої освіти України, що високо оцінені експертами та популярні серед студентів та абітурієнтів.
Минулого року рейтинг ВООРГВО виглядав як ТОП-30 (http://rgvo.org.ua/novini/voorgvo-oprilyudnilo-top-30-krashhih-privatnih-vishiv-ukraini-2020), цього року — це ТОП-20, але спільним між ними двома є лідер рейтингу. Як і в минулому році, першу позицію зі значним відривом в оцінках обіймає Міжрегіональна Академія управління персоналом.
Щоб визначити ТОП-20 найкращих закладів, що надають вищу освіту за кошти фізичних та юридичних осіб, спеціалісти ВООРГВО узагальнили дані, виходячи з того, яке місце приватні виші займають у рейтингах «Scopus» (https://osvita.ua/vnz/rating/82316/) та «ТОП-200 Україна» (http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=6868), а також за кількістю вступників (https://osvita.ua/vnz/rating/vstup-osvita/59048/).
«ТОП-200 Україна» створюється на основі відкритих даних прямих вимірів з веб-ресурсів незалежних національних і міжнародних організацій та установ. Рейтинг є максимально коректним і високо шанованим з причин забезпечення повної відкритості, прозорості та незалежності ранжування університетів у ньому.
При складанні рейтингу «Scopus» до уваги береться кількість наукових публікацій авторства студентів і викладачів вишів та кількість цитувань цих публікацій. Цінність рейтингу полягає у тому, що він є маркером рівня фаховості наукового і науково-педагогічного кадрового складу вишу та показником актуальності і новизни їх наукових досліджень.
Кількість вступників, на відміну від двох вказаних рейтингів, вказує на визнання закладу не лише серед професійної спільноти, але й серед вступників. Останні ж зазвичай спираються на впізнаваність, репутацію, технологічне оснащення вишу та можливості працевлаштування з відповідним дипломом.
Тож узагальнений рейтинг приватних закладів вищої освіти України 2021 року, складений фахівцями ВООРГВО, є найбільш збалансованим та таким, що враховує оцінки вишів, отримані за їх наукову діяльність, якість наданих освітніх послуг, попит на випускників на ринку праці, та значущість суспільної думки про них.
ТОП-20 кращих приватних вишів України 2021 за версією ВООРГВО виглядає наступним чином:
1. Міжрегіональна Академія управління персоналом
2. Університет імені Альфреда Нобеля
3. Міжнародний гуманітарний університет
4. Львівський торговельно-економічний університет
5. Український католицький університет
6. Університет економіки та права "КРОК”
7. Полтавський університет економіки і торгівлі
8. Київський університет культури
9. Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»
10. Європейський університет
11. Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ
12. Університет Короля Данила
13. Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая
14. Київський медичний університет
15. Академія праці, соціальних відносин і туризму
16. Харківський гуманітарний університет "Народна українська академія"
17. Київський міжнародний університет
18. Класичний приватний університет
19. Українсько-американський університет Конкордія
20. Український гуманітарний інститут
Кожен із двадцятки відзначених закладів вищої освіти є гідним для вступу на контрактну форму навчання. Тут навчають популярним та затребуваним спеціальностям і вбачають власну місію в удосконаленні системи вищої освіти з огляду на її інноваційність та доступність для широких верств населення.
При цьому лідер рейтингу МАУП та решта наведених ЗВО повністю дотримуються всіх державних стандартів, рекомендованих МОН України. Це потужні заклади-новатори, що задають тренди в розвитку вітчизняної вищої школи.
Приймальна комісія:
(093) 490-490-0 (Viber, WhatsApp),
(096) 490-490-0
http://maup.com.ua/
Источник: VseVesti.com | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "МАУП знову очолила рейтинг кращих приватних вишів України!"