Новообрана Комісія Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування вирішила, що будувати хмарочоси замість двох спортмайданчиків у дворах будинків по вул. Райдужній, 63-65 (поруч з парканом профтехучилища №25) у Дніпровському районі, можна.
Про це заявила депутатка Київради (фракція «Батьківщина») Тетяна Меліхова.
«Чесно кажучи, я в легкому шоці, як то кажуть. Черновецького з Поповим вже вигнали, а хто ж продовжує їхню справу, адже зараз більшість у Київраді – це фракція УДАР – Солідарність?», - підкреслила Т.Меліхова.
Депутатка розповіла, що відповідне рішення комісією було прийняте, враховуючи те, що забудовник нібито планує збудувати новий спортмайданчик поруч із новобудовою. Комісія дала доручення Департаменту земельних ресурсів підготувати документи на поновлення договору оренди забудовнику ТОВ «ФІНДЖЕК».
«Але я не розумію, навіщо віддавати те, що можна відновити своїми силами! Для реконструкції існуючих спортмайданчиків треба виділити не таку вже і велику суму коштів. В той же час у жителів сусідніх будинків не буде забрана прибудинкова територія і вони не виходитимуть на пікетування проти будівництва», - зазначила Т.Меліхова.
Нагадаємо, що до тимчасової контрольної комісії Київради з питань перевірки легітимності рішень Київради прийнятих після травня 2006 року звернулася громадські активісти з проханням не поновлювати договір оренди із забудовником, який не побудував нічого на спортмайданчиках у дворах будинків по вул. Райдужній, 63-65.
Після перевірки даних, комісія з’ясувала, що дійсно, з моменту державної реєстрації цього договору (за 7 років) будівництво об’єкта не розпочато, чим порушено умови договору оренди. Це в свою чергу, дає підстави відмовити забудовнику у поновленні договору оренди та повернути колись відчужені «молодою» командою Черновецького спортивні майданчики киянам.
Відтак, тимчасова контрольна комісія підготувала проект рішення «Про відмову в поновленні договору оренди земельної ділянки від 30 січня 2008 року № 66-6-00448 укладений між Київрадою та ТОВ «ФІНДЖЕК», у зв’язку із невиконанням товариством умов договору оренди земельної ділянки від 30 січня 2008 року № 66-6-00448. За регламентом відповідний проект був переданий на розгляд профільної комісії – Постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
Проте, земельна комісія перенесла розгляд цього проекту рішення на 10 днів. За цей період проект рішення чомусь опинився на розгляді постійної комісії Київради з питань сім’ї, молоді та спорту. Звісно, як і очікувалося, спочатку комісія виступила обома руками «за» позбавлення забудовника права забудувати спортивні об’єкти, але найдивніше в цій історії трапилося вже за кілька днів – комісія по спорту змінила свою думку на протилежну і відправила проект рішення на розгляд земельної комісії із рекомендацією «віддати ділянку під забудову». Як наслідок, сьогодні Комісія містобудування прийняла рішення віддати відповідні спортивні майданчики під забудову.
Источник: ЗА КИЇВ | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Меліхова: По вул. Райдужній, 63-65 замість 2-ох спортмайданчиків таки виростуть багатоповерхівки"