Подробно
Ужгородські жінки знову вийшли на пікетУкраина, Ужгород и Закарпатская область | Местные новости | 25-06-2014 18:45 | Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Ужгород > Вести от этого источника
Сьогодні, 25 червня, в Ужгороді жінки пікетом біля Закарпатської ОДА вимагали, щоб закарпатський батальйон територіальної оборони залишили вдома. Родичі мобілізованих нарікають: служити на полігоні забрали зовсім не тих, кого треба. А те, що чоловіки пішли добровольцями – неправда: забирали примусово. Військові комісари змушені виправдовуватися: батальйон потрібен області. А служити – громадянський обов’язок кожного чоловіка. Источник: Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Ужгород | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаУжгород![]() |
Добавить комментарий к новости "Ужгородські жінки знову вийшли на пікет"