Подробно
Свято відкритих дверей влаштували сьогодні у ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкоюУкраина, Днепропетровск и область | Местные новости | 04-12-2013 18:34 | «11 канал» Днепропетровск > Вести от этого источника
«Один день із життя ліцеїста» або свято відкритих дверей влаштували сьогодні у ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. Приурочили подію до Дня Збройних Сил України. Окрім концерту, для керівників міста та журналістів влаштували екскурсію навчальним закладом. За пять років із занедбаної 145-ої школи, що на житловому масиві Сокіл, виріс цілий комплекс, де зараз навчається більше чотирьохсот ліцеїстів. Протягом трьох років у ліцеї із посиленю військово-фізичною підготовкою їх вчать бути справжніми чоловіками. З восьмої до вісімнадцятої тут сувора дисципліна, вивчення загальноосвітніх предметів, військова підготовка та фізичні навантаження понад сім годин на тиждень а це вдвічі більше, ніж у звичайній школі. Мер міста сьогодні знову в гостях у ліцею. Не був тут останні два роки. З надбань відновлені класи та інтерактивний тир. Іван Куліченко не зміг втримати природного азарту, й випробував свою влучність. Поспілкувавшись із ліцеїстами, мер обіцяє здійснити їхню мрію забезпечити заклад новою зброєю. У ліцеї сьогодні сформовано три роти й тринадцять взводів. Практично половина вихованців продовжує навчатися у військових вишах та присвячує своє життя армії або службі в надзвичайних ситуацій. Для Володимира це вже останній рік, він готується вступати у військовий університет в Харкові. За словами начальника ліцею, попереду у навчального закладу багато планів, бо такий специфічний напрямок підготовки школярів потребує й необхідної бази. Ліцеїсти із задоволенням демонстрували гостям, чим вони займаються під час навчання. Як справно із закритими очима розбирають та збирають автомат Калашникова. Також представили моделі історичних боїв, які робили власноруч. Та вже наступного разу пообіцяли здивувати усіх ще більше. Источник: «11 канал» Днепропетровск | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаДнепропетровск![]() |
Добавить комментарий к новости "Свято відкритих дверей влаштували сьогодні у ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою"