Подробно
Українці майже не мають захисту від діяльності колекторських компанійУкраина, Днепропетровск и область | Местные новости | 20-09-2013 18:08 | «11 канал» Днепропетровск > Вести от этого источника
«Ви боржник» телефонні дзвінки такого змісту від колекторських компаній протягом двох років раз на тиждень чує пенсіонерка Дніпропетровська. Хоча насправді жодної заборгованості у неї немає. З тих пір, як жінці змінили телефонний номер, вона не може спокійно жити. Для людини похилого віку такий потужний моральний тиск від колекторів вже не по силах. Історія, що трапилась із Пелагеєю Петрівною, почалась 2 роки тому. Їй дістався телефонний номер, попередній власник якого має чимало боргів перед комунальними службами та декілька непогашених кредитів у банках. Зараз заборгованості досить успішно вибивають за допомогою колекторських компаній. Деяких несумлінних громадян настирливі дзвінки з погрозами й справді примушують сплатити за рахунками. Та що робити, коли боргів немає, а погрози постійно сиплються? Для Пелагеї Петрівни це питання стало невирішуваним. Жінка неодноразово намагалась пояснити тим, хто їй телефонував, що не вона, а попередній власник цього номера імовірно має борги. 75-річна пенсіонерка навіть пішла до банку, від якого їй телефонували. Ця розповідь примусила нашу знімальну групу звернутися до компанії, яка надає послуги звязку Пелагеї Петрівні. На наш запит відповили, що номер телефона змінили у звязку з модернізацією обладнання. За словами юриста Володимира Бублейника, оператори звязку можуть це робити навіть без згоди абонента. Втім, уберегти людину від дзвінків колекторів на її новий номер ніхто не може. Володимир Бублейник каже, що діяльність колекторських компаній в Україні взагалі за межами закону. Тому якщо дзвінки носять настирливий характер чи містять погрози, та надходять у дуже ранній чи пізній час громадяни сміливо можуть звертатися до правоохоронних органів чи до прокуратури. Пелагеї Петрівні після її митарств і дійсно запропонували змінити телефонний номер, що вона і зробить найближчим часом. Втім, у подібних непоодиноких випадках, якщо людина не має боргів, це єдиний спосіб позбутися натиску колекторів. Источник: «11 канал» Днепропетровск | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаДнепропетровск![]() |
Добавить комментарий к новости "Українці майже не мають захисту від діяльності колекторських компаній"