![На виконання програми «Будуємо нову Корсунщину» в селі Шендерівка введено в дію газопровід](http://www.oda.ck.ua/images/news/2013/3293.jpg)
Кращого подарунка до двох свят – Дня незалежності України та дня села, який відзначався 22 серпня, жителям Шендерівки годі було й бажати: введено в дію газопровід.
З цієї нагоди святково вбрані старі й малі шендеряни зранку зібралися в центрі села, де вже гучно лунала музика. Хлібом-сіллю зустрічали найбажаніших гостей: народного депутата, Героя України Геннадія Бобова, заступника голови облдержадміністрації Анатолія Івашкевича, голову ВАТ “Черкасигаз” Сергія Буяна, голову райдержадміністрації Сергія Гудименка, голову районної ради Володимира Рябошапку, директора СТОВ «Злагода”» Юрія Войтовича. Кожен з цих людей доклав особистої турботи і праці до спорудження підвідного газопроводу до Шендерівки.
Поважні гості – на імпровізованій трибуні, і сільський голова Володимир Щербина першому надає слово Геннадію Борисовичу Бобову. «Газ у селі – це крок вперед у його відродженні і розвитку, – зауважив він. – Перед виборами до Верховної Ради я брав зобов’язання сприяти підведенню газу до всіх сіл Корсунь-Шевченківського району – і я його виконаю».
Перебуваючи на посаді голови райдержадміністрації, Анатолій Івашкевич особисто опікувався підвідним газопроводом до Шендерівки і тому не приховував своєї радості: «Для Шендерівки сьогодні надзвичайно приємна подія. Газ як благо цивілізації змінить умови життя селян. До цієї доброї справи долучилося багато людей, а особлива роль належить Геннадію Бобову, з яким районна влада спільно організували роботу, забезпечували фінансування. Державницьку позицію в цьому питанні займав і керівник ВАТ “Черкасигаз” Сергій Буян. Завдяки спільним зусиллям виконано важливий пункт програми “Будуємо нову Черкащину».
Анатолій Григорович подякував всім, хто доклав сил до введення в дію газопроводу і щиро привітав присутніх з Днем незалежності України, побажав успіхів у розбудові рідного району.
З першим голубим вогником привітав жителів села голова райдержадміністрації Сергій Гудименко: «Завдяки зусиллям Геннадія Бобова, Анатолія Івашкевича і всіх інших, хто забезпечив введення в дію газопроводу, ваші оселі з теплом увійдуть в зиму. Це гарний подарунок до Дня незалежності України. Наступним кроком виконання обласної і районної програми «Будуємо нову Корсунщину» буде введення в дію підвідного газопроводу до Вільхівчика».
Про шлях від мрії про газ до реального її втілення вела мову на мітингу жителька Шендерівки Валентина Троценко: «Ми реально бачимо, як влада турбується про наше життя, що складовою соціальної політики в державі є газифікація сіл. Шість років село чекало газу – і сьогодні ми маємо його. Крім того, завдяки Геннадію Бобову та директору СТОВ «Злагода» Юрію Войтовичу у селі освітлено 11 кілометрів вулиць, на шести вулицях відремонтовано дороги, оновлено школу. Батьків тішить підвезення учнів з віддалених вулиць до школи, а всіх нас – благоустроєні автобусні зупинки. Не в кожного у оселі цієї осені буде газ, але в кожного є надія, а це головне», – сказала вона.
– Ця подія могла б статися значно пізніше, але на території діяльності народного депутата України Геннадія Бобова значно більше, ніж деінде, пускають газопроводів, – зауважив Сергій Буян, – 178 газифікованих осель – це значна подія для села. Ми будемо продовжувати цю роботу.
І ось хвилююча мить: Геннадій Бобов та Анатолій Івашкевич під загальні оплески перерізають червону стрічку, беруть з рук трьох найменшеньких громадян Шендерівки пальники – і довгожданий газовий факел спалахує яскравим полум’ям. Далі гості прямують на подвір’я Андрія Мироновича та Людмили Василівни Педоренків, де їх зустріли хлібом-сіллю, і перевіряють газифікацію приготуванням яєшні.
А село тим часом вітає гостей з навколишніх сіл, гуде піснями, цвіте радісними посмішками, якими можуть посміхатися тільки люди, котрі дочекалися здійснення мрії.
За інформацією відділу інформаційної політики, зв'язків із засобами масової інформації та суспільно-політичних питань апарату райдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "На виконання програми «Будуємо нову Корсунщину» в селі Шендерівка введено в дію газопровід"