Подробно
Більше сотні професійних спортсменів з різних областЕй України приїхали до Дніпропетровська змагатися у верховій їздіУкраина, Днепропетровск и область | Местные новости | 23-08-2013 09:54 | «11 канал» Днепропетровск > Вести от этого источника
Протягом чотирьох днів у нас проходить Відкритий чемпіонат міста та Турнір памяті Людмили Китаєвої. Вона очолювала кінно-спортивну школу Дніпропетровська з 1967 по 83-й. Три роки тому започаткували турнір її імені. Взяти у ньому участь цього разу приїхали спортсмени з Донецька, Харкова, Луганська, Запоріжжя, Криму. Источник: «11 канал» Днепропетровск | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаДнепропетровск![]() |
Добавить комментарий к новости "Більше сотні професійних спортсменів з різних областЕй України приїхали до Дніпропетровська змагатися у верховій їзді"