Голова райдержадміністрації Олексій Бардаченко провів виїзний прийом у селах Новоселиця і Розсохуватка. Під час прийому керівник органу виконавчої влади району проконтролював, як виконуються на місцях районна програма «Будуємо Нову Катеринопільщину» та « Добрі справи».
У селі Розсохуватка Олексій Бардаченко оглянув заклади соціальної сфери та провів зустріч із сільським головою Сергієм Москаленком та жителями села. Були розглянуті питання підготовки сільської школи до навчального року та роботи в осінньо-зимовий період, вирішення питання ремонтування доріг та приведення в належний стан території села.
Під час зустрічі з жителями села керівник району проявив пильну увагу до тих проблем, які найбільше їх хвилюють, а особливо ветеранів війни та праці, громадян соціально незахищених категорій. Також обговорено плани будівництва в селі Розсохуватка багатофункціонального спортивного майданчика, що є одним із пунктів районної програми «Добрі Справи».
В селі Новоселиця голова райдержадміністрації Олексій Бардаченко оглянув заклади соціальної сфери, зокрема місцеву школу та фельдшерсько-акушерський пункт. Особисто проконтролював хід капітального ремонту ФАПу, який проводиться у рамках Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ», що фінансується Європейським Союзом та співфінансується Програмою розвитку Організації Об`єднаних Націй, Черкаською обласною державною адміністрацією та Черкаською обласною радою, Катеринопільською районною державою адміністрацією та Катеринопільською районною радою, Новоселицькою сільською радою та Громадською організацією «Надія» в с. Новоселиця. Олексій Бардаченко обговорив з сільським головою та будівниками терміни закінчення капітального ремонту, також обсудив організаційні питання та фінансування. Керівник району оглянув приміщення місцевої школи, завітав у класні кімнати та надав рекомендації щодо підготовки до першого вересня.
Далі він здійснив об`їзд населеного пункту та констатував проведення до ладу дорожнього покриття. А також поспілкувався з жителями села та занотував пропозиції, наболілі питання та скарги.
За підсумками поїздки в райдержадміністраціїї відбулася нарада з обговорення піднятих питань, на якій були присутні заступники голови райдержадміністраціїї, керівники структурних підрозділів та представники засобів масової інформації. З кожного обговореного питання дано доручення з їх виконанню.
Голова райдержадміністрації Олексій Бардаченко наголосив:
– Прості та чесні кроки дадуть змогу сформувати суспільство соціально захищених громадян. Передумовами економічного зростання є поліпшення добробуту населення та підвищення рівня його соціального захисту. Гідне матеріальне майбутнє людини, що є метою діяльності нинішньої влади, забезпечується в результаті здійснення нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича. За останні два роки багато що зроблено в районі. Адже розвиток економіки дозволяє ефективно впроваджувати проголошені Президентом України соціальні ініціативи. Й тут спостерігається позитивна динаміка зростання. Так, за І павріччя 2013 року реалізовано промислової продукції підприємствами району на суму 422 млн 207 тис. грн, що на 11,9 % більше відповідного періоду минулого року та становить 5,8 % загального обсягу реалізованої в області продукції. Цей показник на одну особу населення за січень-червень 2013 року становить 39057,9 грн (2 місце в області).
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю у справах преси та інформації апарату Катеринопільської райдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "На Катеринопільщині активно виконуються соціальні ініціативи Президента України "