![Представники районної влади привітали ровесника Уманського району, жителя села Ладижинка Миколу Грабчака з його 90-річним ювілеєм](http://www.oda.ck.ua/images/news/2013/2944.jpg)
5 серпня відзначив свій 90-річний ювілей житель села Ладижинка, що на Уманщині, інвалід Великої Вітчизняної війни 2 групи, Микола Грабчак, який народився 1923 року в с.Ропотуха Уманського району.
На життєвий шлях Миколи Микитовича випало немало труднощів і турбот: у восьмирічному віці залишився сиротою. Виховувався в багатодітній сім’ї дядька.
В період окупації фашистськими загарбниками був забраний на примусові роботи до Німеччини. Після звільнення, в 1945 році – призваний до лав Радянської армії. В період з 24 лютого 1945 по 9 травня 1945 року брав участь в бойових діях з ворогом, наближаючи священну Перемогу. Нагороджений медаллю «За відвагу».
Має загального трудового стажу понад 41 рік. Та, незважаючи на життєві перепони, зумів вистояти, доживши до 90-річного ювілею, при цьому не втративши людяності, доброти, працелюбності.
З подарунками та найщирішими побажаннями до іменинника завітали представники районної та місцевої влади: заступник голови райдержадміністрації Роман Діденко, голова районної ради Сергій Кулібаба, його заступник Валентина Швець, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Маширова, начальник відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Мельниченко, сільський голова с. Ладижинка Володимира Громов, а також керівник місцевого господарства ПАТ «Укрзерноімпекс» Анатолій Фісун.
– Вітаючи Вас із почесним ювілеєм, ми радіємо, що маємо можливість поспілкуватись з однолітком нашого району, 90-ту річницю утворення якого ми цього річ відзначаємо, та зі свідком багатьох історичних подій, що відбувалися на нашій рідній землі. Нині Ви є свідком розбудови незалежної української держави.
Прийміть слова великої вдячності за мужність і відвагу, виявлені в роки Великої Вітчизняної війни, за відданість улюбленій праці; мені приємно відчути тепло Вашої душі і висловити надію, що в доброму здоров’ї, мирі і злагоді ми відсвяткуємо і ваше сторіччя, – наголосив у привітанні ювіляру Роман Діденко.
Життєрадісний господар радо зустрів гостей. З’їхалася на це свято до рідного тата, дідуся його численна родина, адже Миколі Микитовичу доля подарувала сина та доньку, а ще, 2 внуків.
Микола Грабчак майже все своє життя пропрацював у с.Ладижинка обліковцем тракторної бригади, пасічником.
Саме тому, за багаторічну сумлінну працю та з нагоди святкування ювілею, винуватцю свята було вручено Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради, квіти та подарунки.
До побажань представників районної влади долучились вихованці Ладижинської ЗОШ.
Прийнявши щирі привітання, ювіляр, на прохання присутніх, поділився спогадами зі свого досить насиченого різноманітними подіями життя.
За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики, преси та зв’язків з громадськістю Уманської райдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Представники районної влади привітали ровесника Уманського району, жителя села Ладижинка Миколу Грабчака з його 90-річним ювілеєм"