![Соціальні ініціативи Президента України на Городищині – в дії](http://www.oda.ck.ua/images/news/2013/Goncharenko/1690.JPG)
Днями в районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який віднедавна перебазувався в капітально відремонтоване просторе приміщення, відбувся круглий стіл «Соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича. Реалізація їх у Городищенському районі».
Вела зібрання заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Горідько. В її вступному слові йшлося про необхідність предметної розмови з метою аналізу й подальшої активізації скоординованої роботи всіх служб, установ та організацій, причетних до втілення соціальних програм.
Начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Оксана Сенецька повідомила про поліпшення забезпечення інвалідів засобами реабілітації, про види соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям. Якщо в 2012 році таку допомогу отримували 102 сім’ї (у середньому по 1650 грн.), то в 2013 році – 116 сімей (середній розмір виплати – 1954 грн.) Порівняно з минулим роком на 81 грн. збільшиться розмір надбавки на догляд за дитиною-інвалідом до 6 років, на 90 грн. – віком від 6 до 18 років, допомога по опіці та піклуванню – відповідно збільшиться на 142 та 178 грн. Перерахунки родинам, які отримували допомогу до 1 липня, здійснено в автоматизованому режимі.
Про напрямки та результати роботи з найвразливішими верствами населення розповіла директор РЦСССДМ Людмила Буджерак. На виконання соціальних ініціатив Президента до штату цієї служби рік тому було введено 16 посад фахівців із соціальної роботи, якими виявлено та охоплено соціальними послугами 949 сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, надано 14484 індивідуальні та групові послуги. Про доцільність введення означених посад, підтверджену практикою результативної співпраці з органами місцевого самоврядування, про шляхи поліпшення належної соціальної роботи інформували перший заступник міського голови Анатолій Вибрик, сільські голови В’язівка та Орловця Наталія Шабадаш і Василь Гребінний.
В обговоренні різних аспектів втілення в життя ініціатив Президента взяли участь начальник відділу освіти РДА Тетяна Хронік, заступник начальника Пенсійного фонду України в Городищенському районі Любов Войцешко, головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг працевлаштування районного центру зайнятості населення Галина Білуха, начальник відділу культури РДА Людмила Ровінчук, начальник служби у справах дітей РДА Наталія Качуровська, головний спеціаліст сектора у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Анатолій Горідько, завідуючий дитячим відділенням РТМО Олександр Лисак, заступник директора з навчально-виховної роботи Городищенської ЗОШ І–ІІІ ст. №2 Оксана Остапенко, голова районної організації Товариства Червоного Хреста України Петро Головань, заступник голови районної організації «Союз. Чорнобиль. Україна» Наталія Милаш, голова районної організації ветеранів Сергій Каюкін, приватний підприємець Олександр Мусієнко.
Із великою материнською вдячністю за турботу про дітей до учасників круглого столу звернулися Наталія Сукомел із Млієва, Валентина Набок і Катерина Недоступ із Городища. Раїса Коваль із Хлистунівки приїхала разом з донькою Анною Литвин, яка розчулила всіх майстерним зворушливим співом.
Працівники РЦСССДМ влаштували виставку робіт дітей-інвалідів, оформили тематичний стенд. Учасникам зібрання вручили просвітницько-інформаційні буклети соціального спрямування.
Відбулася ділова конструктивна розмова, наочно підкріплена демонстрацією слайдів. Представники влади, установ та організацій звірили плани дій. Це, безумовно, піде на користь тим, хто найбільше потребує підтримки, і всій нашій громаді.
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків
з громадськістю апарату Городищенської райдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Соціальні ініціативи Президента України на Городищині – в дії"