![На Золотоніщині активно ремонтуються дороги](http://www.oda.ck.ua/images/news/2013/Goncharenko/1688.jpg)
Упродовж шести місяців цього року філія «Золотоніський райавтодор» та дорожньо-експлуатаційна дільниця ДП «Черкасиоблавтодор» активно ремонтували дороги загального користування, зокрема: ділянку автошляху Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя, автошляхи Золотоноша-Черкаси - Сміла - Умань, Миронівка-Канів-Софіївка та Драбів - Золотоноша.
Крім того, за рахунок різних джерел фінансування, а також надання послуг і матеріалів, виконано роботи на окремих дорогах районного значення: 2 км дороги між селами Лукашівка та Кривоносівка; у с. Кривоносівка 3 км по вул. Леніна та 1 км по вул. Воскобійника; у с. Вознесенське – на вулицях Леніна та Шевченка (під’їзд до цукрового заводу) впорядковано 4 км; у с. Піщане частково ліквідовано ямки на центральній вулиці Леніна впродовж 2,2 км. Розпочато ремонти на автодорозі Золотоноша – Вознесенське – ст. Драбів, де залишився 1 км незалатаних ямок. Зараз проводяться розрахунки об’єму робіт та кількості потрібних матеріалів.
Спонсорським коштом виконано ремонти під’їздів до сіл Плешкані – 4 км, Підставки – 3,5 км (за рахунок виділених ПСП «Плешкані» 94 тис. грн), с. Хрущівка – 5 км (СТОВ «Перемога» надало 300 тис.грн) – 394 тис. грн.
На 2013 рік для району передбачена субвенція з державного бюджету в сумі 1004,2 тис. грн. Станом на 1 липня вже надійшло 365,6 тис. грн, що становить 36,4% від запланованої річної суми. На ці кошти замовниками робіт є виконкоми сільських рад. На сьогодні освоєно 51,2 тис. грн, що становить 14% від виділених коштів. Зараз виготовляється проектно-кошторисна документація. До кінця липня заплановано провести поточний та капітальний ремонти доріг комунальної власності на загальну суму 212,9 тис. грн. Зокрема, буде проведено капітальний ремонт дороги у с.Деньги (вартість 67,1 тис. грн), с.Нова Дмитрівка (94,2 тис. грн), поточний ремонт шляхів у с.Вільхи (36,8 тис. грн), с.Зорівка (14,8 тис. грн).
Окрім цього, на 2013 рік для Золотоніського району передбачено субвенцію з державного бюджету в сумі 1500 тис. грн та субвенцію з обласного бюджету в сумі 500 тис. грн. За цими коштами замовником робіт є Служба автомобільних доріг у Черкаській області. Уже виготовлено проектно-кошторисну документацію на загальну суму 690 тис. грн. або 46% від загальної суми коштів, передбачених субвенцією з державного бюджету місцевим бюджетам.
Капітальний ремонт планується у с. Богуславець на суму 400 тис. грн. плюс 100 тис. грн. Поточний ремонт – у с. Драбівці – 80 тис. грн та с. Нова Дмитрівка – 80 тис. грн. На ці об’єкти виготовлено проектно-кошторисну документацію, укладено договори на виконання робіт, тож за наявності коштів Райавтодор зможе приступати до виконання робіт. Також проводиться відповідна робота щодо виготовлення проектно-кошторисної документації на інші об’єкти.
Необхідно зазначити, що вже виконано роботи на дорогах комунальної власності за рахунок різних джерел фінансування на загальну суму 111,8 тис. грн. А саме: місцевого бюджету – 60,6 тис. грн.. (с. Драбівці – 30 тис. грн., с.Нова Дмитрівка – 23 тис. грн., с.Коврай Другий – 7,6 тис. грн.). Передбачена субвенція з державного бюджету (сьогодні роботи залишаються ще не оплаченими) – 51,2 тис. грн. (с.Коврай – 10,8 тис. грн., с.Коврай Другий – 13,7 тис. грн., с.Драбівці – 14,3 тис. грн., с.Подільське – 12,4 тис. грн.).
За інформацією сектору з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату Золотоніської райдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "На Золотоніщині активно ремонтуються дороги"