![Сергій Тулуб узяв участь у відкритті зміни оздоровчого табору «Чапаєвець»](http://www.oda.ck.ua/images/news/2013/2087.jpg)
18 червня голова облдержадміністрації Сергій Тулуб завітав до с. Чапаєвка Золотоніського району, де взяв участь у відкритті зміни дитячого оздоровчого закладу «Чапаєвець».
Цьогоріч на першу зміну до табору приїхали 155 учнів із різних районів області. На святкову лінійку діти зібралися вже сформованими загонами, у кожного із яких є своя назва та девіз.
«Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності й таланти. А ми, в свою чергу, будемо підтримувати створимо вам усі умови для гарного відпочинку та розвитку ваших талантів та здібностей», - звернувся до юних відпочивальників керівник області, побажавши їм яскравих вражень, нових знайомств, позитиву та творчих успіхів.
Не обійшлося і без приємних сюрпризів. Учні отримали у подарунок від керівника області спортивний інвентар, ігри та солодощі.
Директор закладу Олександр Марченко розповів, що, відповідно до поставлених керівництвом держави та області завдань щодо забезпечення комфортного та якісного відпочинку шкільної молоді, у закладі «Чапаєвець» створено всі необхідні умови для ефективного оздоровлення кожної дитини.
«Протягом останніх 3-х років кількість учнів поступово збільшується. Цього року за 3 зміни планується охопити оздоровленням близько 700 дітей пільгових категорій, - пояснив Олександр Іванович.- У таборі створені усі умови для комфортного відпочинку. П’ятиразове харчування, можливість щоденно відвідувати пляж, різноманітні конкурси, дискотеки – все це забезпечує якісне оздоровлення дітей із різних районів області й України».
Кожна дитина, що займається творчістю, має змогу виявити та розвивати тут свої творчі здібності: в таборі на постійній основі діють гуртки з малювання, ліплення з пластиліну, аплікації, бісероплетіння, орігамі тощо. Невід’ємною частиною режиму закладу є фізичне виховання: проводяться змагання з футболу, піонерболу, тенісу, турніри з гри у шашки, шахи, нарди. Окрім цього, для заняття спортом наявні стадіон та ігровий майданчик.
«Я була в багатьох таборах, але цей мені подобається найбільше. Цікаво брати участь у різноманітних конкурсах, ходити у походи, вчитися чомусь новому»,- ділиться враженнями Наталя, яка завітала до «Чапаєвця» вперше.
Її подруга в таборі вже не вперше та відпочинком дуже задоволена:
«Я була тут ще 2 роки назад. Помітно збільшилася кількість дітей: тоді було 2 загони, тепер 8. Є можливість знайти більше нових друзів, кожного дня ходити на пляж, дискотеку, спілкуватися з учнями з інших районів», - розповідає дівчина.
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Сергій Тулуб узяв участь у відкритті зміни оздоровчого табору «Чапаєвець»"