Подробно
Крок за кроком триває відновлення соціальної сфери селаУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 07-06-2013 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Днями відбулося урочисте відкриття фельдшерсько-акушерського пункту села Крачківка. У святковому заході взяли участь голова райдержадміністрації Василь Могильний, його заступник Алла Павленко, голова районної ради Анатолій Риженко, помічник народного депутата України Валентина Ничипоренка – Світлана Волошенюк, координатори проекту ЄС / ПРООН у Черкаській області Ганна Бабкова та Людмила Страшна, сільський голова Наталія Капелюшна, місцеві товаровиробники, громадськість населеного пункту, а також почесний гість, що взяв дольову участь в реалізації проекту – депутат Верховної Ради України Станіслав Мельник. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы |
Добавить комментарий к новости "Крок за кроком триває відновлення соціальної сфери села"