Подробно
В Канівському районі створено перший дитячий будинок сімейного типуУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 07-06-2013 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() В Канівському районі вперше відбулася подія, що підтверджує небайдужість і першочерговість уваги влади до дітей, які залишилися без батьківського піклування. Підписано угоду між Канівською районною державною адміністрацією в особі голови адміністрації Олексія Гики та матір’ю-вихователем Тетяною Пугачовою, про створення дитячого будинку сімейного типу на базі її прийомної сім’ї. Тетяна Василівна зігріла теплом своєї родини 4 дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом 10 місяців функціонування прийомної сім’ї всі діти успішно адаптувались, добре навчаються та комфортно себе почувають у цій родині. Тетяна Василівна, зваживши свої сили та можливості, висловила бажання взяти на виховання ще двох дітей-сиріт, створивши на базі своєї прийомної сім’ї дитячий будинок сімейного типу. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "В Канівському районі створено перший дитячий будинок сімейного типу"