Подвійне свято – відзначення Дня Європи та відкриття туристичного сезону на Черкащині – 18 травня за ініціативи голови ОДА, Героя України Сергія Тулуба відбулося на Театральній площі обласного центру.
«Україна – географічно належить до європейської спільноти, тому ми маємо разом з європейцями спільні цінності, основою яких є людина, її права і свободи. Відтак не дивно, що саме сьогодні, у День Європи, ми презентуємо туристичний потенціал області і урочисто відкриваємо туристичний сезон на Черкащині! – звернувся до черкащан, відкриваючи захід, заступник голови обласної державної адміністрації Едуард Івакін. – До послуг туристів сьогодні у нашій області є 39 державних музеїв та 9 національних та державних історико-культурних заповідників, храмів, замків та монастирів. Але що просто розповідати про всі ці дива? Звісно, все це потрібно побачити на власні очі! Я щиро хочу, аби для кожного з вас цей день став святом. Добробуту і процвітання тобі, Черкащино!».
І саме відкриття туристичної привабливості Черкаського краю стало головною метою заходу, під час якого проходив ярмарок туристичних продуктів, виставки туристичних можливостей регіону, як історико-культурних, архітектурних, природних об’єктів, так і повне різноманіття організації дозвілля, що пропонують зелені садиби регіону.
Крім того, саме власники зелених садиб, аби нагадати черкащанам про головну рису українців – щиру гостинність, частували усіх бажаючих свята власними фірмовими стравами. Відчути справжній український дух та спробувати себе в ремісництві, вишивці, ліпці можна було і під час проведення майстер-класів з народних ремесел.
Родзинкою святкового дійства стали об’єкти військового туризму, які представляють села Шампань, навчальний центр державної прикордонної служби України Оршанець та Дахнівська Січ. Військова зброя від козацьких часів, Другої світової, Афганської війн – викликали пожвавлений інтерес. А зважаючи на те, що безпосередньо у музеях можна не лише ознайомитись з усім арсеналом, а ще й випробувати його у дії, черкасці розплановували свій літній відпочинок прямо на площі.
Допомагали планувати відпочинок і провідні туроператори області, які також активно долучились до заходу та представили свої туристичні пропозиції на будь-які смаки та можливості.
Вікторини, квести, експозиції та презентації під час заходу в черговий раз довели, що Черкащина – унікальний туристичний регіон, готовий запропонувати цікавий та насичений відпочинок.
За повідомленням Департаменту інвестиційно-інноваційної
політики та зовнішньоекономічних зв’язків облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "На Черкащині відкрито туристичний сезон!"