Подробно
Підписано угоду про співпрацю Канівського з Ружинським та Бердичівським районамиУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 20-05-2013 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Нещодавно делегація Канівського району на чолі з головою райради Михайлом Балою, заступником голови райдержадміністрації Ларисою Некрасою завітала до Житомирської області, де підписали угоду про співпрацю з представниками Ружинського та Бердичівського районів. Ця угода передбачає зміцнення відносин в сфері соціального, економічного та культурного розвитку громад, з метою розширення взаємодії у вирішенні проблем соціально-економічного характеру, ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів, встановлення зв’язків у сфері освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, сім’ї та молоді. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Підписано угоду про співпрацю Канівського з Ружинським та Бердичівським районами"