Подробно
Тетяна Прітченко взяла участь в селекторній нараді щодо ситуації на регіональних ринках праціУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 14-05-2013 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Сьогодні Міністр соціальної політики України Наталія Королевська провела селекторну нараду щодо ситуації на регіональних ринках праці. У ній взяли участь заступник голови облдержадміністрації Тетяна Прітченко, заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення Олег Шимчук, директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Володимир Багрійчук, начальник служби у справах дітей ОДА Оксана Покатілова та ін. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Тетяна Прітченко взяла участь в селекторній нараді щодо ситуації на регіональних ринках праці"